featured
nimbus türkiye

Nimbus CEO’su Jorge Sebastiao, Blockchain ve Dijital varlık sektöründeki en son gelişmeler hakkında bilgi verecek

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yavaşça fakat istikrarlı bir şekilde Türkiye, Blockchain dünyasında sahnedeki yerini alıyor.Türkiyegeçtiğimiz son birkaç yılda, Dünyada Blockchain ve kripto para birimini uygulayan en iyi yerlerden biri olmak için büyük çaba sarf etmekte.Sonuç olarak, Türk halkının kripto para birimlerini Avrupa’daki herhangi bir ülkedeki insanlardan daha fazla kullanması ve bunlara yatırım yapması gerçeğinde görülebilir.Bu durum şaşırtıcı değil, balinalar kripto konferansları ve buluşmalar düzenlemek için en sevdikleri yerlerden biri olarak Türkiye’yi seçiyor.

Daha önce Nimbus için dağıtım ve listeleme duyurusunu sizinle paylaşmıştık.

İstanbul, ard arda 3 yıl boyunca bölgedeki en büyük blockchain ve kripto para birimi konferansı için seçildi.Dünya’nın her yerinden binlerce insan, uluslararası ‘’Blockchain İstanbul Zirvesi’’ ne katılmak ve IOTA’nın kurucu ortağı Serguei Popov ve milyarder yatırımcı Tim Draper dahil olmak üzere sektörün en tanınmış figürlerinden bazılarıyla tanışmak için İstanbul’a gitti.

Bu tarz konferanslar, projelerin son teknolojik ilerlemesinin Dünya ile paylaşılması için  ve hali hazırda var olan ürünlerin/mekanizmaların iyileştirme yollarının tartışılması amacıyla yapılmaktadır.Bazı katılımcılar ise bunu ilginç yatırım olanakları bulmak ve bir şirketin Blockchain sektörünü sağlam bir şekilde kavrayıp kavrayamacağını değerlendirmek için fırsat olarak kullandı.

Ne yazıkki, Coronavirus’un gelmesiyle birlikte her şey değişti.Birçok ülke vatandaşlarını korumak amacıyla sınırlarını kapattı ve tüm etkinliklerini internet üzerinden çevrimiçi yapmayı tercih etti. Tabi ki bu bahsedeceğimiz aynı değil ama işler nihayetinde istikrara kavuşmak zorundaydı ve tahmin edin ne oldu! 8 Nisan Perşembe günü Akdeniz kıyısındaki en büyük Türk şehri olan Antalya Rixos Downtown Otel’de Blockchain Wave yapılıyor.

Şüphesiz, tüm kripto meraklıları, blockchain kurucuları, yatırımcıları ve geliştiricilerinin olması gereken yer burasıdır.Başka bir deyişle,bu Perşembe Antalya kripto sektörünün en gözde noktası olacak.Ana konuşmacılar arasında Huawei’nin eski CTO’su ve kripto sahipleri için IPO’lar gibi en iyi fırsatlara erişim sağlamasına olanak sağlayan ve gelir getirisine sahip dApp ekosistemi olan Nimbus CEO’su Jorge Sebastiao yer alacak.

Nispeten yeni bir platform olmasına rağmen, Nimbus Platformu halihazırda 50.000’den fazla kullanıcısı olan büyük bir topluluğa sahiptir.Nimbus Platformu, DeFi’de benzersiz bir durum olan IPO katılımı,Borç verme ve borçlanma,başlangıç finansmanı ve daha fazlasını temel alan 15 kazan. Stratejisinin tamamını sunduğundan dolayı bu kadar hızlı büyümesi şaşırtıcı değildir.

Nimbus CEO’su Jorge Sebastiao, Blockchainve Dijital varlık sektöründeki en son gelişmeler hakkında bilgi verecek.

Genel olarak şunlar olacak :

 • Avrupa, Asya,Bağımsız Devletler Topluluğu(Belarus,Ukrayna,Rusya)’ndan 14 konuşmacı
 • 2-panel tartışma
 • 8 saatlik faydalı içerikler.
 • Sergide 30 stant
 • İçecekler ve atıştırmalıklar içeren ağ bağlantısı olan 3 salon
 • Eşsiz kostümlü parti

Konular şunları içermektedir :

 • Mevcut şartlar altında blockchain projelerine yatırım yapmak
 • 2021’de kripto ticareti
 • Yeni trendler: DeFi, kitle fonlaması ve jeton satışları
 • 2021’de kripto madenciliği
 • Farklı ülkelerde kripto para düzenlemesinin yasal yönü
 • Modern dünya için merkezi olmayan çözümler
 • Blockchain ve kripto ticareti eğitim programları

Bu sektörde başarılı olmanın sırlarından biri de her zaman güncel olmak olduğu için hiç şüphesiz bu kaçırılmaması gereken olaylardan biridir.

Nimbus hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için

Nimbus, kullanıcılar için klasik IPO katılımına,başlangıç finansmanına,kredilendirmeye ve daha fazlasına dayalı olarak 15’ten fazla ödül akışı oluşturan bir dApp ekosistemidir. Kullanıcılar bu fırsatlardan NBU, Nimbus kazançlı tokeni olan GNBU, govarnance tokeni aracılığıyla yararlanabilir.

50.000 aktif kullanıcısı ile Nimbus, her zamankinden daha hızlı büyüyen bir alanda yüksek verim sunan bir alternatif sistemdir. Nimbus 2019’da başladı ve 2020’nin sonundan beri merkezi olmayan uygulamalara öncülük etmektedir.

NBU tokenlansmanı, piyasaya sürülmesinden sonraki iki gün içinde ulaşılan 35 milyon dolarlık etkileyici  piyasa değeri ile bir patlama yaşadı.

Şuan, UniSwap’te işlem gören Nimbus DAO,GNBU için govarnance token ile Nimbus için 2021 yılının olumlu bir yıl olması beklenmektedir. Nimbus tarafından yapılan son duyuruda büyük bir Kuzey Amerika borsasında listeleneceği haberi, topluluğu daha da heyecanlandırdı.Şirket ayrıca Mayıs 2021’de gerçekleşecek olan iki dApp’ın, bir P2P borsasının ve bir Borç Verme-Borçlanma dApp’inin yakında piyasaya çıkacağını duyurduç

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!