Son Dakika Kripto Para Fiyat Listesi (Türk Lirası)

Son Dakika Kripto Para birimlerinin güncel Canlı fiyat Listesi (Türk Lira cisinden), kripto para fiyatları, bitcoin fiyatları, kripto para piyasasıyla ilgili merak edilen her şeye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu sayfada kripto para piyasasının tamamına, kripto para birimleri için en güncel veriler listelenmektedir.

  • Piyasa Değeri: $2,548,178,675,707.79
  • 24s Cilt: $54,587,989,676.57
  • BTC Hakimiyeti:51.27%

# İsimFiyatDeğişim (24s)Piyasa DeğeriHacim (24s)Mevcut TedarikFiyat Grafiği(7D)

Her bir kripto para fiyat listesi ve birimi için sunulan her bir veri çeşitli kripto para borsalarından derlenerek toparlanmakta ve işlenmektedir. 

Tüm veriler, veri bütünlüğünü sağlamak için çeşitli veri temizliğinden ve doğrulama algoritmalarından geçerek sunulmaktadır.

Sayfa üzerinde 7000’den fazla kripto para fiyat listesi ve birimi hakkında birçok veri listelenmektedir.

(her sayfada 100 kripto para birimi listelenir) her bir kripto para biriminin güncel ve canlı fiyat bilgisi, yüzdelik bazda fiyattaki 24 saatlik değişim, 24 saatlik hacim, piyasa değeri, dolaşımdaki miktar, son 24 saatteki fiyat grafiği. Peki bu verilerin her biri ne anlama geliyor?

Fiyat: Kripto para biriminin güncel fiyat bilgisidir; 

Piyasa Değeri: Her bir kripto para birimi için dolaşımdaki coin/token miktarının güncel fiyat bilgisiyle çarpılmasıyla elde edilen değerdir; 

24 Saatlik Hacim: Her bir kripto para biriminin son 24 saatte kripto para borsalarından yapılan alım-satımının toplam değeridir; 

Dolaşımdaki Miktar: Her bir kripto para biriminin dolaşımdaki coin/token miktarını ifade etmektedir; 

Değişim: Kripto para biriminin fiyatının son 24 saatteki değişimini temsil etmektedir; 

Son 24 Saat: Kripto para biriminin fiyatının son 24 saatteki değişiminin grafik üzerinde gösterimidir.

Son Dakika 1 Bitcoin Kaç Türk Lirası oldu veya 1 Ethereum Kaç Türk Lirası oldu gibi mevcut +7000 Bitcoin fiyat listesi ile tüm altcoin fiyat listesini canlı anlık son dakika kripto para fiyat listesi tablomuzdan takip edebilirsiniz.

Ayrıca Kripto Para Fiyat Listesinin yanında, Kripto Paraların listelendiği Türkiyede ve Dünyada yer alan Kripto Para Borsaların tam listesine “Kripto Para Borsa Bilgileri ve Piyasa ve İşlem hacimleri” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kripto Para Borsa Bilgileri ve Piyasa ve İşlem hacimleri sayfamızda, Mevcut aktif kripto para borsaların listesine bakabilir ve seçmiş olduğunuz borsanın detaylı incelemesini yapabilirsiniz.

Ayrıca sunmuş olduğumuz veriler ile Kripto Para borsaların son 24 saatlik coin işlem hacminide anlık olarak takip edebilir ve resmi sosyal medya hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Örnek olarak Binance Kripto Para Borsa Bilgileri ve Piyasa işlem hacimleri bakabilirsiniz.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!