NFT
featured
gnbu uniswap

Nimbus listeleme ve dağıtım duyurusu – Uniswap

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Covid-19 salgınının etkisi yalnızca Pandora’nın Kutusunu açığa çıkarmakla karşılaştırılabilir. Ülkelerin çoğu karantina önlemleri nedeniyle derin bir gerilemeye girerek, merkez bankalarını müdahale etmeye zorlandı. Sonuç olarak, ekonomiyi canlandırmak için trilyonlarca teşvik önlemi getirildi.

Ne yazık ki, para basmanın bir yan etkisi oldu. Merkez bankaları eşi görülmemiş bir oranda sıfırdan dolar yaratarak, para biriminin statüsünün ve itibarının zayıflamasına neden oldu.

İlginç bir şekilde bu olay kripto endüstrisi için tarihi bir fırsat haline geldi. “Para erozyonundan” korunmak için yeni bir yol arayan yatırımcılar, gözlerini Bitcoin’e çevirdi. Nedeni oldukça basit – Bitcoin’in arzı 21 milyon ile sınırlandırılmış ve merkez bankası tarafından verilen paranın aksine, mining ile kullanıcılar birbiriyle yarışarak Bitcoin üretiyor olmasıydı. Merkezi olmayan Bitcoin yapısı sayesinde tüm jeopolitik gerilimlerden uzak duruyor.

Gerçekte, çoğu kripto para birimi ve projeler benzer nitelikleri paylaşır. Bu bağlamda, tüm sektörün yatırımlarda bir artışa tanık olması sürpriz olmamalı. Sonuç olarak, küresel blok zinciri pazar büyüklüğünün 2020-2025 döneminde %67,3’lük etkin Bileşik Yıllık Büyüme Oranı ile 2020’de 3,0 milyar ABD Dolarından 2025’e kadar 39,7 milyar ABD Dolarına çıkması beklentiler arasında.

En önemlisi ise 2020 merkezi olmayan DeFi yılı oldu. Ethereum Blockchain üzerine inşa edilen DeFi protokolü, kripto endüstrisine yeni bir şeyler sunmaya devam ediyor. Bunlar; borç verme ve borç alma, likidite madenciliği, Merkezi Olmayan Borsalar (DEX’ler) oluşturma ve hatta türevler oluşturmadır. Tüm bunlar herhangi bir aracıya güvenmeye gerek kalmadan gerçekleşiyor. Genel olarak, DeFi projelerinin piyasa değeri 2020 yılında 13 milyar doların üzerinde kapattı.

Nimbus Hakkında

Bu tür projelerden biri ,GNBU yalnızca oylama ve ticarete izin veren bir token olmadığından, bu durum bir sürpriz değil. Token, sahiplerine Nimbus Platformu tarafından üretilen 10’dan fazla gelir akışı sağlar. Bu, mükemmel gelir çeşitlendirmesi sağlar, çünkü gelir getiren havuzlardan biri o kadar verimli değilse, bunu telafi edecek on kişi daha vardır.

Uniswap’tan önce, GNBU token, Nimbus Dahili Takas Makinesinde başlatıldı. Kripto topluluğunun yüksek ilgisi nedeniyle fiyatı birkaç gün içinde %200 arttı. İşin sırrı, diğer birçok yönetişim token’ı gibi yalnızca oy hakları ve ticaret fırsatları sağlamadığı için token yapısında yatmaktadır. Sahipler, Nimbus Platformunun 10’dan fazla gelir yaratma mekanizmasından pasif gelir elde edebilir. Dolayısıyla, Nimbus’ın başarısının anahtarı çeşitlendirmede yatıyor.

Uniswap Listeleme

Uniswap listeleme, GNBU sahiplerine ek arbitraj fırsatları getirir. Ve fiyat farkı düzelmeye başladığında bile, kullanıcılar GNBU‘nun mağazada sahip olduğu en iyi avantajlardan yararlanmaya devam edebilir. Proje potansiyeli göz önüne alındığında, büyük olasılıkla GNBU, uzun vadede türünün en başarılı tokenlarından biri haline gelebilir.

Rakamlar açısından, Nimbus’ın dört Nimbus Merkeziyetsiz Akıllı Sözleşme-IPO Katılımı Merkeziyetsiz Uygulaması , Kişiden Kişiye Borç Verme & Alma Merkeziyetsiz Uygulaması, Kitle Fonlaması Merkeziyetsiz Uygulaması veve Kripto Arbitraj Merkeziyetsiz Uygulaması gibi uygulamalardan oluşan çok ürünlü bir mağaza olarak çıkışına hevesli 50.000’den fazla kullanıcıya sahip devasa bir topluluğa sahiptir.

Bir araya gelen bu dört uygulama, kullanıcılara birkaç gelir kanalı sunarak GNBU sahiplerinin platformda bulunan her havuzdan pay almasına olanak tanır.

İşin aslı, kullanıcıların artık tarihi fırsatı kaçırmayın ve Uniswap üzerinde GNBU’yu ETH/GNBU ve NBU/GNBU çiftlerinde takas etmeye başlayın. Link burada.

Son bir açıklama olarak, GNBU token’ı DeFi pazarında olağanüstü derecede fırsatçı ve ödüllendirici bir varlık sunar. Uniswap’te listelenmesiyle, tüm token sahipleri ve tüccarları için avantajları daha da artırır.

Nimbus Platformu hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Aşağıdaki bağlantıları izleyin:
Web sitesi: https://nimbusplatform.io/
Twitter: https://twitter.com/nmbplatform
Telegram: https://t.me/Nimbus_Platform_ENG

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!