Planını Seç

Reklamsız bir deneyim için, premium içeriklere erişebilmek için hemen planını seç ve bir abonelik başlat.

Silver Üye
10,00
1 Haftalık
Gold Üye
25,00
1 Aylık
Platin Üye
250,00
1 Yıllık
Premium Üye
500,00
Ömür Boyu

Sıkça Sorulan Sorular

ilkbitcoin.com bünyesine abone olarak katılan tüm kullanıcılar öncelikle platform içerisinde reklamsız sürümüne erişim sağlamış olurlar. Bununla birlikte, Kripto VIP özel abone kategorimizi görüntüleme imkanına sahip olursunuz. Kripto VIP kategorimiz tamamen ShowTime indikatörü ile yayınladığımız altcoin sinyallerine erişim imkanı sağlamış olursunuz.

Reklamsız ilkbitcoin.com aboneliğiniz ile tüm sitelerimizi ve uygulamalarımızı reklam görmeden kullanabilirsiniz. Reklamsız aboneliğin faydaları önemli noktalara odaklanmanızı sağlamakla birlikte site ve uygulamalarda reklam yükleme gereksinimini ortadan kaldırarak daha hızlı bir deneyim sunar. Ancak bu özellik anlık veri ya da ek özellikler sunmaz.

ShowTime indikatörü 6 indikatörün birleşimini temsil eder. Özel yazılmış 5 indikatör ile birlikte + RSI indikatörü birleşiminden oluşmaktadır. Showtime: Balinaların, akıllı paranın işleme girdiği yerleri tespit etmeye çalışır ve puanlama verir. Puanlama sonrası büyük bir hareketlilik olacağını temsil eder. Altcoin piyasasında birikim dönemindeki coinlerin hacim ve diğer faktörlerle birlikte “pump” uygun hale geldiğinin sinyallerini bizlere veriyor. Teknik analiz ile desteklendiğinde, oldukça başarılı bir şekilde çalıştığı görebiliriz. ShowTime indikatör Puanlama “Skor” 60’ın altında ise pump için hazır olmadığını gösterir. Bununla birlikte, %100 yükselme durumu asla yoktur. Bir altcoin incelemesi yaparken, geçmiş fiyat grafiğinde görünen eski ShowTime puanlamalarına göre başarılı olup olmadığını görüp daha iyi fikir sahibi olabiliyoruz. Paylaşılan Bitcoin ve Altcoin sinyallerinin garantisi asla yoktur. Yapacağınız işlemlerin riski tamamen sizlere aittir. Yükseliş ve düşüş esnasında ne zaman çıkacağınız tamamen size bağlıdır.

- Ücretli içeriklere erişebilir - Reklamsız deneyim - Sağ tık yasağını kaldırır - Görünür rütbeye sahip olursunuz

Reklamsız abonelik satın almanızla birlikte hesabınız tüm sitelerimizle birlikte web ve app uygulamalarımızı kapsayacak. Evinizde, işyerinizde ya da yoldayken bu özelliklerden faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan araç ve özellikleri her zaman, her yerde sağlıyoruz.

Kripto para ile ödeme imkanı

Aboneliğinizi iptal etmek için kayıtlı e-mail adresiniz ile birlikte destek bölümümüzle iletişime geçtiğinizde temsilcilerimizden biri size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!