Hakkımızda

Sevgi Bilişim şirketimize bağlı olan www.ilkbitcoin.com Türkiye içerisinde Türk kripto para kullanıcılarına Türkçe içerik sunan kripto haber platformudur.

www.ilkbitcoin.com olarak içeriklerimizin %80’lik kısmı tamamen organik olmakla birlikte geri kalan %20’lik kısım yabancı haber sitelerden çeviri ile yayın yaptığımız bu platform, siz değerli kullanıcılarımıza en iyi arayüz ve kullanım imkanı sunmaktayız.

Türkiye içerisinde benzersiz kripto para haber platformu olarak sizlere haber içeriğinden daha fazlasını sunuyoruz. Bu platform içerisinde kripto sektöründe mevcut araçlar “Borsa Listesi, Market Listesi, Kazandıran Kaybettiren Coinler, Detaylı Mum Grafiği, Canlı Bitcoin ve Altcoin verileri, Hacim, Çevirici, Dünya piyasa kurları, Futbol puan tablosu, Hava durumu, imsakiye, Nöbetçi Eczane, Covid-19 verileri” gibi sayamadığımız daha bir çok uygulamayı sizler için bünyemizde barındırıyoruz.

www.ilkbitcoin.com kullanıcılarına her zaman eşsiz bir deneyim sunar.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!