NFT
featured
stormgain hesapların kapatılması

Stormgain Sorunları ve Haksız yere hesapların kapatılması

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Stormgain madencilik üzerine kurulmuş ve yatırım yapmaya imkan veren bir şirket. Stormgain’e kayıtlı kullanıcılar son dönemde hesapları ile ilgili yaşadığı mağduriyet artmaya başladı.

Stormgain ile ilgili problem yaşayan Türk kripto para kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmaya devam ederken, hesapların kapatılması gündemde. Telegram grupları dahil, sosyal medya ve şikayet platformlarında kullanıcılar hesaplarının haksız yere kapatıldığını söylemekte.

Hesapların haksız yere kapatıldığını dile getiren kullanıcıların, şikret tarafından muhatap bulamadıklarını söylemekte. Kullanıcıların sıraladığı diğer şikayetler ise;

  • Para transflerin geç olması
  • Finansal düzeltme adı altında yapılan fazla kesintiler
  • Haksız kazanç diye, bazı hesapların bakiyelerine el koyma
  • Bilgi verilmeden hesapların tamamen kapatılması
  • Sistemin uyarı ve duyuru olmadan aniden bakıma girmesi ve açık olan işlemlerden dolayı oluşam mağduriyetler

Stormgain tarafından kullanıcılara gönderilen email örneği.

Bunun gibi Stormgain tarafından uygulanan bazı işlemler mevcut. Habersiz hesap kapatılması, uyarı vererek hesapların kapatılması ile birlikte para çekememe durumu.

Şikayet Kripto sayfasına açılan bazı şikayet örnekleri:

Eğer sizlerde Stormgain şirketi ile ilgili problem yaşıyorsanız; https://sikayetkripto.com/Marka/StormGain Talep oluşturabilirsiniz.

Şirket ile ilgili henüz yayınlanmış bir açıklama yok. Konu ile ilgili gelişme olursa en hızlı şekilde paylaşım yapacağız.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!