featured
ZKSwap v2 mainnet

ZKSwap V2 Mainnet Başlıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkeziyetsiz kripto para borsası ZKSwap, V2 mainnet’in 28 Temmuz’da Layer 1 Ethereum mainnet’i yoluyla başlatılacağını duyurdu.

Daha sonra Binance Smart Chain, Huobi Eco Chain ve OKEx Chain’de de layer 2 başlatılması planlıyor.

Yeni sürüm, tokenlerini alım satım amacıyla listelemek isteyen üçüncü taraf projeleri için sınırsız token listeleme ve paritelerin kabulü gibi yeni özellikler içerecek. Güncelleme, aynı zamanda katmanlar arası çekim süresini 40 dakikadan 20 dakikaya indirecek ve kullanıcılara Ether, Tether ve platformun ERC-20 tokeni ZKS gibi çok sayısa token ile işlem ücreti ödeme imkanı sunacak.

ZKSwap ekibi, planlanan tüm ağlarda başlatıldıktan sonra yeni sürümün kitlesel yaygınlığa hazır olacağını ve listelenen projelerin blockchain’ler arasında istedikleri gibi likidite taşıyabileceğini açıkladı. İşlemler layer 2’da gerçekleştirilerek, ücretler ve bekleme süresi azaltılabilecek.

Proje, böylece kullanıcıların her gün belirli sayıda işlemi gas ücreti ödemeden yapabileceğini açıkladı. Borsa, likidite sağlayıcılarının sorunsuz bir şekilde göçünü sağlamak için kampanya başlatmayı da planlıyor.

Şubat 2020’de başlatılan ZKSwap, yalnızca altı ayda 1,7 milyar dolar kilitli değere ulaştı. Borsa kullanıcıları, mevcut durumda ağ yönetişiminde rol oynayan ZKS token ile ödüllendiriliyor. ZKSwap; hisse ispatı, transfer ispatı ve ZK-snark ispatı gibi çeşitli mutabakat yöntemlerinden yararlanıyor.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!