featured

AVAX Fiyatı Rekor Tazeledi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AVAX fiyatı, 10 Kasım’dan sonra kripto piyasası genelinde görülen düzeltmeden kaçınarak yükselmeye devam etti.

Bitcoin (BTC) fiyatı 69 bin dolarda rekor kırdıktan sonra yüzde 20’ye yakın değer kaybederken, piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para ve Avalanche’ın en büyük rakiplerinden Ethereum (ETH) ise 4.867 dolara ulaştığından beri yüzde 19 düşüş gösterdi.

Son 10 günde görülen düşüş hareketi, AVAX’ı etkilemedi ve kripto para, Bitcoin ve Ethereum’un değer kaybettiği bu süreçte yüzde 64’ten fazla değer kazandı ve art arda rekor kırdı.

AVAX, yalnızca iki günde yüzde 25’e yakın değer kazandıktan sonra, 21 Kasım’da 141,50 dolara ulaşarak rekor kırdı.

AVAX Deloitte duyurusu

AVAX, BTC ve ETH ile pozitif korelasyonundan sıyrılırken, “Büyük Dörtlü” muhasebe şirketi Deloitte, geçtiğimiz günlerde afet yardım platformlarını Avalanche blockchain’i üzerinde kurma kararı aldı.

17 Kasım’da yayınlanan basın bültenine göre Deloitte’in yeni platformu, doğal afetlerden etkilenen mağdurlar için yardım uygulamalarını “fonlama için gerekli belgeleri toplayarak ve doğrulayarak” basitleştirmeyi hedefliyor.

Yeni iş birliği, analistleri Avalanche platformunda alt ağlar arasında temel hesap birimi ve kullanıcıların stake ederek pasif gelir elde edebileceği para birimi olarak faaliyet gösteren AVAX’e olan talebin artacağını düşünmeye yönlendirdi.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!