featured

İşte Herkesin EGO token ve Paysenger Ön Satışı Hakkında Konuşma Nedenleri

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Blockchain, kripto ve DeFi sektörü gelişirken ortaya birçok isim çıkıyor. Ancak bir platform, ortaya koyduklarıyla herkesin dikkatini çekmeye çalışıyor. İşte bu platform Paysenger. EGO tokenini resmi yerel tokeni olarak kullanan Paysenger, iletişimi sıkı tutarken insan dikkatini ödüllendirmeyi amaçlayan bir Blockchain platformu. Böylece, 6 Nisan’da hayata geçirilen ön satış, Tokensoft tarafından yönetiliyor.

Neden EGO ve Paysenger’ı seçmelisiniz?

EGO token, tüm zamanların en iyi 10 tokeni arasına adını yazdıran ve ICO Holder’da herkesin beğenisini kazanan en büyük token olarak dikkat çekiyor. Emniyetli ve güvenli bir ICO takipçisi olan ICO Drops daşimdiden projeyi destekledi.

Paysenger’ın başarısının başlıca nedenlerinden biri, platformun günümüz dünyasında iletişimin değerini yeniden ortaya koyması ve bu nedenle insan dikkatini bir kez daha değerli bir yatırım haline getirmesidir. Sonuç olarak, Paysenger, en iyi teklifleri verimli ve doğru bir şekilde değerlendirerek, dikkatleri için kullanıcıları ödüllendirmeyi amaçlıyor. Diğer bir ifadeyle Paysenger ve EGO tokeni, Blockchain kavramını tabana yaymaya ve onu daha geniş bir kitle için daha erişilebilir hale getirmek için mücadele ediyor.

Elde edilen başarılar, hedefler ve iş birlikleri

Yeni yatırımcılar çekmek isteyen herhangi bir şirket, öncelikle başarısını kanıtlamalıdır. Bu nedenle Paysenger, bu yıl Dubai’de düzenlenen 2022 Crypto Expo Konferansı’nda yılın en iyi ICO ödülünü aldı. Paysenger, bu ödüle büyük kripto ve finans kuruluşlarına platform ve potansiyeli konusunda hevesini kanıtladığı için layık görüldü. Platformun yeteneklerinin bir kanıtı olan bu ödülün yanında Paysenger, 2022 yılının başında Dünya Blockchain Zirvesi’ne ev sahipliği yapmak için seçildi. Bu etkinlik, kripto para, NFT ve Blockchain alanındaki önemli isimler, şirketler ve kuruluşlarla çok sayıda önemli hissedarı bir araya getirdi.

Paysenger’ın diğer önemli başarıları arasında mobil uygulamalarının beta sürümünün kullanıma sunulması, 2,5 milyon dolarlık tohum ve stratejik fonlamanın temin edilmesi, 85 uzmanın işe alınması ve başlangıçtan bu yana 100.000’den fazla kullanıcı kazanılması yer alıyor. Paysenger’in uzun vadeli hedefleri arasında ise 5 milyon kullanıcıya ulaşmak, yaz aylarında IDO’yu gerçekleştirmek ve yakın zamanda resmi Paysenger mobil uygulamasını başlatmak var.

Paysenger Hakkında

Paysenger, sosyal medya fenomenleri ve takipçileri arasında etkili iletişim sağlayan bir hizmet. Günümüzde ünlü bir sanatçı, yazar, blog yazarı veya başka bir meslekte uzman olan kişilerle iletişim kurmak çok kolay değil. Paysenger, bir sosyal medyafenomenin bir video görüşmesi veya sohbet oturumunu fiyatlamasına izin vererek bu sorunu çözüyor. Böylece fenomen isimlerle iletişim kurmak isteyen kişiler, bunun için bir ödeme yaparak bu isteklerini gerçekleştirebilirler.

EGO tokeni, Paysenger ekosisteminde ödeme yöntemi olarak kullanılan kripto paradır. İlk yatırımcılara şimdiden iyi bir gelir sağladı, ancak daha birçok gelişme üzerinde çalışıldığı ve Paysenger destekçilerinin sabırsızlıkla bekledikleri bir çok yenilik olduğu için bu sadece bir başlangıç. Kullanıcılar ayrıca medya materyallerini NFT’lere dönüştürebilir ve bu varlıkları karşılık gelen miktarda EGO tokeniyleplatformun pazar yerinde tutabilir veya satabilir.

Daha fazla bilgi için Paysenger’ın web sitesini ve Twitter, Discord, Medium ve Telegram kanallarını ziyaret edebilir ve devam eden ön satışa göz atabilirsiniz.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!