NFT
featured
bat teknik analiz destek direnç

Basic Attention Token Destek ve Direnç noktaları – 28.07.2021

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sabah saatlerinde yüzde 1,7 oranında değer kaybeden BAT, 0,5616 $ seviyelerinde fiyatlanıyor. Bat destek ve direnç noktalarına birlikte göz atalım.

BAT’a ait zincir verilerini analiz ettiğimizde yeni adres sayılarında 7 günlük ortalamada yukarı yönlü bir hareket olduğunu ancak yatırımcı ilgisinin geçmiş dönemlere kıyasla hâlâ çok güçlü olmadığını söylemek mümkün.

BAT/USDT Paritesi

Teknik olarak ele aldığımızda 4 saatlik periyotta 19 Temmuz tarihinden bu yana yatay bir kanal içerisinde seyrine devam ettiğini görüyoruz.

Kanal orta bandının üzerinde fiyatlanan BAT için en yakın direnç seviyesi 0,5722 $ seviyeleri olup bu seviyeler üzerinde kalıcılık sağlanması durumunda fiyatın kanal üst bandına denk gelen 0,64 $ seviyelerine doğru hareket etmesi mümkün olabilir.

Diğer yandan piyasa genelinde yaşanabilecek potansiyel geri çekilmelerde aylık ortalamaya denk gelen 0,55 $ seviyelerinin destek olarak çalışmasını bekleriz. Kısa vadede BAT için destek yakınlarından alımlar ve direnç yakınlarından satımlar daha sağlıklı bir strateji olacaktır.

DİRENÇLER (USD)
0,5800 / 0,5981 / 0,6174

DESTEKLER (USD)
0,5052 / 0,5233 / 0,5426

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!