NFT
featured
AABBG token

Kripto Ticaretinde Devrim, %100 altın destekli AABBG tokeni

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paralar, istikrarı sağlamak, en büyük zorluklardan biri haline geldi. Kripto para piyasası o kadar volatil ki dakikalar içinde tüm seyir anlık değişebiliyor. Ayrıca hem geleneksel arz ve talep faktörlerinden, hem de diğer dış güçlerden etkilenebilir.

Örnek, geleneksel borsadaki hareket kripto piyasasını etkiler. Yükselen bir borsadan dolayı yatırımcılar paralarını kripto pazarından hisse senetlerine taşıması, kriptolarda değer düşüklüğüne neden olur.

Kriptonun doğasında olan volatilite yüzünden kullanıcılar varlıklarının güvenliğinden asla emin değiller.

Bir dakikada 1.000.000$ değere sahip olabilirsiniz, sonra yüz milyonlara yükselebilir ve daha sonra hiç hayal bile edemeyeceğiniz daha düşük miktarlara geri dönebilirsiniz. Bu, kullanıcıların kriptolara karşı soğuk durmasına neden oldu. Yatırım yapanların çoğu ise kaybetmeyi göze aldıkları paraya sahip olanlardır.

Bundan sonra, volatilite endişelerine bir çözüm bulunursa ne olur?

Mevcut oynaklık riskleri olmadan kriptolar kazanmanıza izin veren daha kararlı bir token. Asia Broadband Inc. (OTC: AABB) AABB Gold Token (AABBG) ile bunu başarmayı hedefliyor. Şirket, değeri %100 fiziki altınla desteklenen yeni kriptoyu piyasaya sürdü. Her 1 AABBG tokeni, 0,1 gram altına eş değer.

AABBG Tokeni, Mart 2021 Tarihinde Piyasaya Girdi

Asia Broadband, başta Asya pazarlarında olmak üzere değerli ve ana metaller üreten, tedarik eden ve satan yüksek profilli bir kaynak şirketi. Mart 2021’de AABBG tokenlerini piyasaya sürdüler. Lansmandan sonraki ilk iki hafta içinde 1 milyon dolardan fazla token satarak son derece başarılı oldular.

Tokenin altın destekli olması, fiyatının fiziksel altının fiyatına sabitlendiği anlamına gelir. Altının yüksek stabilitesi göz önüne alındığında, token, Ethereum gibi diğer kriptolardan daha kararlıdır denebilir. Yine de token, piyasa talebine bağlı olarak fiyat artışına açıktır.

En başarılı kripto para birimlerinin çoğu birinci sınıf pazarlamaya güveniyor; AABBG de bundan farklı değil. Şirket şu anda marka tanıtımı ve token satışlarını artırmak için uluslararası bir pazarlama kampanyası başlatıyor. Ayrıca, AABBG cüzdan işlemlerini artırmayı ve kripto varlığına daha fazla yatırım için kamu bilincini genişletmeyi umuyor.

Yatırımcılar, iOS veya Android uygulama mağazasında AABB cüzdanını indirerek ve KYC sürecinden geçerek tokeni satın alabilirler.

Latin Amerika

El Salvador kısa süre önce kripto para birimlerini yasal bir para birimi olarak onayladı. Asia Broadband, artan kripto erişimi ve işlemleriyle birlikte gelen dalgalanmadan yararlanmaya çalışıyor.

El Salvador’da yaklaşık 6 milyon insanla %70’e varan oranda bankacılık olanaklarına erişim yok. Yaygın mobil ve internet hizmetleri erişimi olmasına rağmen durum bu şekilde. Halk, ilerleyen dönemlerde makinalarını tercih ettikleri finansal hizmetler olan kriptolara erişmek için kullanacak.

Diğer konu ise para iadesi ile ilgili. Ülkenin 2 milyondan fazla insanı Amerika Birleşik Devletleri’nde kalıyor. Bu topluluk, ülkeye para göndermek suretiyle GSYİH’sının neredeyse %20’sini oluşturuyor. Bununla birlikte, hizmet ücretleri nedeniyle para neredeyse %50 oranında azalıyor. Ayrıca alıcıların paralarını alması da uzun sürüyor. Ancak, AABBG ile yüksek işlem maliyetleri ve uzun bekleme süreleri gibi sorunları kalmayacak. AABBG, herhangi bir ücret artışı olmaksızın anında işlemler sunar.

AABB, ayrıca El Salvador’dan Orta ve Güney Amerika pazarına açılan kapı görevi görecek bir açık uydu ofis kurmayı planlıyor. Ofis, pazarlama ve iş geliştirme üssü olarak kullanacak. Ofis oluşturma, AABB Cüzdan’ın İspanyolca sürümünün önceki gelişimini takip ediyor.

AABB Borsasının Açılışı

Eylül ayı gibi şirket, tescilli kripto borsasını açmayı planlıyor. Bu, tüccarların AABBG tokenlerini Bitcoin, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi diğer kriptolarla değiştirebilecekleri bir kripto ticaret platformu olacak. Platform, çeşitli kripto varlıklarının satın alınmasını, satılmasını ve depolanmasını da destekleyecek.

Kripto borsası, Binance ve Coinbase gibi mevcut kripto borsalarından rekabetle karşı karşıya kalsa da, önemli bir pazar payı kazanması muhtemel. Şirket, banka hesabı olmayan nüfusun çoğunu çekmek için agresif bir şekilde pazarlamaya yatırım yaptı. AABBG tokeni, istikrarı nedeniyle de üstün bir kripto para birimi.

Borsanın lansmanı daha iyi bir zamanda olamazdı. Bir süre devam eden boğa rallisinin ardından, Bitcoin son zamanlarda düşüşe geçti. Bu trend dönüşü, o zamandan beri altını daha iyi bir yatırım varlığı seçeneği haline getirdi. Altın değeri arttıkça, AABBG de %100 altın destekli olduğundan yükselmesi muhtemeldir. Bu yüzden, AABBG’nin geleceğin kriptosu olduğu söylenebilir.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!