featured

Seedify, yakında çıkacak olan yeni tokenı için “Bonus Snapshot” Airdrop’u gerçekleştiriyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
GBex

İlk snapshotları kaçırdıysanız ya da daha fazla $SNFTS kazanmak istiyorsanız, Seedify $SFUND staker’lar 31 Ağustos 2022’de Seedify’ın NFT Launchpad’inin tokenı için gerçekleşecek olan airdroptan önce ek (ve son) bir fırsat verdi.

Token, Seedify’ın NFT marketinde ve Seedify’ın NFT Launchpad’indeki NFT lansmanlarında kullanılacak.

Seedify, finansmana erişim, topluluk ve iş ortaklıkları kurma vasıtasıyla yenilikçileri ve proje geliştiricilerini güçlendiren ve önde gelen blockchain oyunlarını, NFT ve metaverse projelerini topluluğuna ulaştırmak için tam bir destek sistemi sağlayan blockchain oyunları ve NFT odaklı bir inkübasyon (kuluçka) ve launchpad ekosistemidir.

Bir yıldan kısa bir sürede Seedify, 50’den fazla başarılı ön satış (IGO) gerçekleştirerek, sektörün en büyük launchpadlerinden biri haline geldi. Ayrıca Seedify kısa süre önce, 2. turu 60 saniyeden kısa sürede sona eren ve listeleme fiyatının 34 katına ulaşan Move-to-Earn projesi Amazy’nin başarılı ön satışını kutladı.

$SFUND, Temmuz ayında piyasadan daha iyi performans gösteren ilk 7 kripto para arasında yer aldı. Performansına devam eden Seedify,  geçtiğimiz hafta içerisinde; BSC ve Poligon ağlarında birçok grafikte en hızlı büyüyen 10 kripto paradan biri olarak listelenmek, Coingecko ve CoinMarketCap’te 2 gün boyunca trend olmak ve sosyal olarak en aktif kripto paralar arasında yer almak gibi bir dizi başarıyı kutladı.

Seedify, yakın zamanda NFT Launchpad’in piyasaya sürülmesiyle NFT alanına açıldı. Bu, toplulukları için ek bir katma değer ve gelir kaynağı oluşturacak ve Seedify platformunda NFT’lere sahip olma ve bunları mintleme ile ilgili birçok fırsattan yararlanmak isteyen yeni üyelerin ilgisini çekecektir.

$SFUND, 2021’in en iyi performans gösteren airdrop’u oldu. İlk $SFUND airdroplarını elinde tutan ve 4 whitepaper quiz’ine katılan üyeler, başta 1100 $SFUND kazandı. Bu ilk airdroplar, 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesinde ortalama olarak 18.000 $ değerinde bir kazanç ve 350 Milyon $’lık bir piyasa değeri gördü.

$SFUND stake ve farm yapan kullanıcılar için Bonus $SNFTS Snapshot’ının Ayrıntıları:

 • Snapshot oranı: 1 $SFUND = 10 $SNFTS. 
 • Stake havuzlarının snapshotı: Seedify, yalnızca daha uzun süreli stake havuzlarından, yani 180, 90, 60 ve 30 günlük stake havuzlarından snapshot alacak.
 • Farm havuzu snapshotı: Farm havuzunun bir snapshotı alınacak ancak bu, yalnızca 08 Ağustos 2022’den önce farm yapmaya başlayanlar için geçerli olacak, böylece düşük kilit süresi ile sadece snapshottan faydalanmak için farm havuzuna katılacak kişiler caydırılacak.
 • $SNFTS snapshotları  ilgili havuzlar için belirtilen tarih ve saatlerde alınacağı için, farm yerine stake havuzlarına katılmak isteyen farmcılar katılabilir. 8 Ağustostan önce farm yapmakta olan ve bonus snapshot tarihinde hala farm yapmakta olan kullanıcılar ise farm snapshotına katılmış olacaklar.
 • Snapshot tarihi: Snapshot, 15 Ağustos 2022  saat 23:11 UTC’de (TSİ ile 16 Ağustos 2022 saat 02:11) gerçekleşecektir.

$SNFTS hakkında

$SNFTS, Seedify’ın NFT tokenıdır, bu, Seedify’ın ana tokeni olan $SFUND ile eşleştirilir, yani $SNFTS ile farm yapmak ve ödüller kazanmak için $SFUND tutmanız gerekir.

$SFUND – $SNFTS çiftlerinde çiftçilik ödülleri ve yüksek likidite geliştirerek Seedify’ın hedefleri, her iki madeni para için daha yüksek hacimler elde etmek, ekosistem içinde daha iyi yer edinmek, ortak hizmetlerin kilidini açmak ve madeni paralar arasında karşılıklı büyümeyi sağlamaktır.

Ayrıca çiftçilik yapmak yerine $SNFTS’inizi stake edebilir ve yine de pasif gelir elde edebilirsiniz.

Seedify, $SNFTS airdrop ile en az 100.000 benzersiz NFT topluluk üyesine ulaşmayı planlıyor.

Ayrıca, $SNFTS’ye kazınmış çok belirgin, otomatik yanan bir mekanizmanın yanı sıra bir otomatik $SFUND geri satın alma mekanizması da vardır.

$SNFTS kullanım alanları ve avantajları aşağıdakileri içerir

 • NFT’deki white listler Seedify’ın NFT Launchpad’i aracılığıyla başlatılır.
 • Yaklaşan Seedify NFT Marketplace’te %50 komisyon ücreti indirimi.
 • Satın alırken veya satarken NFT drop şansı için daha iyi RNG oranları.
 • İşbirlikleri, pazarlama, NFT drop ve genişlemeler için hazineyi finanse eder.
 •  $SFUND geri alımı ve $SNFTS burning’nde kullanılma.
 • Seedify NFT Marketplace’te trade yapanlar için rastgele NFT Drop’u için kullanım.
 • Staking ve Farming’ten pasif gelir sağlama.

$SNFTS’nin ilk dağıtımı 31 Ağustos’ta gerçekleşecek. Dağıtımlar Seedify claim (talep) sitesinden edilecek.

Seedify hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki linklere göz atın:

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!