featured
atani incelemesi kripto

Atani İncelemesi –Kripto Alım Satım İşlerini Masaüstünüzün Rahatlığında Yapın

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Kripto para dünyası heyecan verici bir dönem içinde ve faaliyet gösteren çok sayıda kripto borsası var, bu da kripto yönetim işlerini zorlaştırıyor. Bu, birden fazla borsaya bağlanan bir ticaret terminalinin zamandan tasarruf etmek için bir ihtiyaç haline geldiğini gösteriyor.

Bugün, herkesin ücretsiz olarak kullanabileceği popüler bir masaüstü tabanlı ticaret terminali olan Atani hakkında bilgi vereceğiz.

Atani nedir?

ATANI, tek bir uygulamadan birden fazla kripto borsasında (22+) işlem yapmanızı sağlayan bir ticaret uygulamasıdır. Gelişmiş emirlerle bir profesyonel gibi ticaret yapabilirsiniz: Zararı Durdur, Kar Al, OCO ve daha fazlası. ATANI tamamen gözetim altında değildir ve paranıza veya API anahtarınıza erişimleri yoktur. Uygulama, API anahtarını kullanarak bir kripto borsasına bağlanır. Bu incelemenin ilerleyen bölümünde, ATANI uygulamasının nasıl kullanılacağını da aktaracağız.

ATANI, kripto ekosisteminde gezinme ile ilgili sorunları ve verimsizlikleri değerlendirmek için 2019 yılında Londra, Madrid ve Barselona arasında Paul ve Haydée Barroso tarafından kuruldu. Paul ve Haydée sadece kardeş değil, aynı zamanda kriptonun ilk yatırımcılarından.

2013’te Bitcoin’e girdiler ve o zamandan beri ekosisteme aktif olarak faaliyet gösteriyorlar. Yıllar geçtikçe, kripto piyasasının tüm heyecanını yaşadılar ve kripto yönetimi, çoklu borsalarda alım satım, farklı kripto ile ilgili hizmetleri kullanarak yaşanan hayal kırıklıkları, sıkıntılar,  merkezi olmayan protokollerle etkileşimde bulunmak veya vergilerle ilgilenmek gibi birçok deneyim yaşadılar

Kriptoya yatırım yapmanın neden bu kadar karmaşık olduğuna anlam veremediler ve daha iyi alternatiflerin olmaması onları kendi çözümlerini oluşturmaya itti. Bu ilk platform ATANI’nin doğuşuydu ve şimdi şimdiye kadarki en iyi kripto deneyimini sunma ve bunu tüm dünyayla paylaşma misyonuyla yola çıktılar.

Atani’nin Özellikleri

ATANı‘nin adım adım açıklamasına bakmadan önce,ATANI’nin bazı avantajlarına ve özelliklerine bir göz atalım.

Masaüstü uygulaması: ATANI, tüm popüler masaüstü işletim sistemleri için kullanılabilir ve yalnızca mobil uygulamaları da izleyebilirler.

İşlem Terminali: ATANI uygulamasını kullanarak 20’den fazla borsada işlem yapabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Fiyat Uyarısı: Anlık bildirimler, SMS, e-posta veya çağrı yoluyla bildirim almak için fiyat uyarıları ayarlayabilirsiniz. Bu trading’i ciddi bir iş olarak gören yatırımcılar için çok önemli bir özellik.

Gözetimsiz: Platform gözetim altında değil ve API anahtarları, askeri düzeyde şifreleme (AES-256) kullanılarak cihazınızda yerel olarak şifrelenir ve depolanır. Beklenmedik bir şekildeATANI’nin saldırıya uğraması durumunda ise saldırganlar paranıza erişemeyecektir.

Vergi raporlama: ATANI, bağlı borsalardaki spot ticaret geçmişini otomatik olarak analiz eder ve tek bir tıklamayla indirilebilen denetlenmiş bir vergi raporu oluşturur.

Ücretsiz: Bu incelemeyi yazarken, ATANI’yi kullanmak tamamen ücretsizdir. Gelecekte ise ücretsiz bir model sunmayı planlıyorlar (örn: Spotify).

Atani’yi kullanmaya nasıl başlanır?

ATANI’ye başlamak son derece basittir ve uygulamalarını indirme sayfasından indirmeniz gerekir.

ATANI uygulamasını yükledikten sonra, bir hesap oluşturduğunuzda aşağıdaki ekranla karşılaşacaksınız. Mevcut borsanızla bağlantı kurabilir veya sadece piyasa verileri arasından görmek istediklerinizi ekleyebilirsiniz.

Borsayı seçtikten sonra, ileriye tıklayın. Bu aşamada, kripto borsanıza bir API anahtarı kullanarak bağlanabilir veya bunu daha sonra yapmayı tercih edebilirsiniz.

API anahtarları konusunda yeniyseniz; Binance borsasında bir API anahtarının nasıl oluşturulacağını öğrenmek için bu videoyu izleyebilirsiniz. İşlem, diğer borsalar için aşağı yukarı aynıdır:

Bir API anahtarı oluşturduktan sonra, ayarlara belirli borsa için API anahtarını eklemeniz yeterlidir ve böylece ticaret özelliğini kullanabilirsiniz.

Borsalarınızı daha sonra borsalar sekmesine giderek bağlayabilirsiniz. Bu, santrallerine bağlanmadan önce Atani terminalini kontrol etmek isteyen meraklı kullanıcılar için idealdir.

Daha sonra, vergi raporu için bulunduğunuz ülkeyi seçebilirsiniz.Ardından vergi raporu ayarlarını seçin ve böylece vergi raporunu oluşturmak için geçmiş tüm işlemleri alabilirsiniz.

İleri’ye tıkladıktan sonra Atani ticaret terminaline erişim sağlayabilirsiniz. Şimdi, ilk işleminizi yapmadan önce, ayarlar> Güvenlik> Yedek Aygıt senkronizasyonuna gitmenizi ve kodun bir yedeğini oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Yedek kodunuzu ATANI’yi birden fazla cihazda kullanmak (hesaplarınızı senkronize etmek) ve Atani’ye erişemiyorsanız (bozuk veya kayıp bilgisayar, yeniden başlatma…) hesabınızı kurtarmak için kullanabilirsiniz. Bu kod, Bir cihaz senkronizasyonu yapmanızı sağlar.

Not: Ayarlardan her zaman Koyu tema ve açık tema arasında geçiş yapabilirsiniz.

Atani Arayüzü:

ATANI ara yüzü hem yeni başlayanlar hem de profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış olup her profildeki kullanıcı için kullanım kolaylığı sağlıyor.

Sol tarafta döviz çiftlerini görebilir ve favori sekmesinin altında favori çiftinizi görmek için bunları favori olarak işaretleyebilirsiniz. Grafikler, piyasa katılımcılarının en sevdiği uygulama olan TradingView tarafından desteklenmektedir, bu nedenle artık ATANI’yi kullanırken sekmenizden bir siteyi daha azaltabilirsiniz.

Portföy sekmesi, geçmiş işlemlerinizi ve tüm açık işlemlerinizi görebileceğiniz yerdir. Burada ayrıca vergi raporlarınızı da düzenleyebilirsiniz. ATANI ile ilgili sınırlı deneyime rağmen, portföy sekmesinin iyileştirilebileceğine ve kapalı/açık işlemlerin tamamen ayrı bir sekmede yer alması gerektiğine inanıyoruz. Borsalara tıklayarak, ticaret için veya sadece grafiği görmek için favori borsalardan herhangi birine bağlanabilirsiniz.

Şimdi sağ tarafta, portföyünüze hızlı bir şekilde erişebileceksiniz. Konsolide bir portföy görebilir veya bunun üzerindeki portföyü görmek için bireysel bir borsa seçebilirsiniz.

Bunun altında işlem yapma seçeneğiniz var. İşlemlerinizi daha kârlı hale getirecek çeşitli gelişmiş emir türleri mevcuttur.

Burada ayrıca açık işlemlerinizi görebileceksiniz ve değişen koşullara göre hızlı değişiklikler yapabilirsiniz.

Genel olarak,ATANI, işlem açmak için bir borsadan diğerine geçiş sırasında zamandan tasarruf etmenize ve her şeyi tek bir uygulamaya getirmenize yardımcı olur. Özellikle masaüstünden işlem yapmak isteyenler için ATANI muhteşem bir çözüm.

Sonuç: ATANI İncelemesi

Gözetimsiz masaüstü tabanlı bir ticaret aracı olarak ATANI harika bir iş çıkarıyor gibi görünüyor. Gerçek zamanlı fiyat uyarıları, hiçbir önemli ticareti kaçırmamanızı ve daha fazla kâr etmenizi sağlayabilir.

Şu anda bir tane ile sınırlı olan birden fazla Binance hesabına bağlanma seçeneği eklemelerini görmek iyi olabilir. Mobil uygulama çalışmaları devam ediyor, bu nedenle ATANI mobil uygulamasını yayınlanması an meselesi. Genel anlamda bakıldığında, bir kripto tüccarı olarak ATANI uygulamasını kullanmaktan keyif alacaksınız.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!