featured

12 Milyon Dolar değerinde Nexo Airdrop Başladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nexo’nun 6. doğum günü partisinin heyecanına katılın ve 12 milyon dolarlık devasa NEXO Token airdrobundan faydalanın! Puan toplayın, kazançlarınızı çarpın ve daha fazla sürprizin kilidini açın. Şimdiye kadarki en büyük ödülümüzden senin payını almaya hazır mısın? Nexo airdrop hakkında her şeyi öğrenin ve şimdi harekete geçin!

Nexonomics’ten ilham alan airdrop, yeni ve mevcut kullanıcıları Nexo ekosistemini keşfettikleri için ödüllendirmek üzere tasarlanmıştır. Kampanyaya yaklaşık 12.000.000$ ‘ ın üzerinde bir değerde toplam 10 milyon NEXO Jetonu tahsis edilmiştir.

Öncelikle Referans üzerinden kayıt olmanız gerekiyor: https://nexo.com/ref/gyjjm7mouz?src=web-link

Puan Toplama

Puanlar, aşağıdaki resimdeki uygun Nexo ürünleri kullanılarak 7 Tem 2024, 23:59 utc’ye kadar toplanabilir. Puanları kullanarak NEXO Jetonlarını 10 Tem 2024, 13:00 UTC’de talep edebileceksiniz. Puan sınırı yoktur, bu yüzden mümkün olduğunca çok toplayabilirsiniz. Daha fazla puan, kampanyanın sonunda daha fazla NEXO Jetonu anlamına gelir.

Farklı eylemler size farklı noktalar getirir. İşte kampanya için uygun olan tüm eylemlerin bir görüntüsü. Tabloda yer alanları değerlendirip daha fazla puan ve daha fazla ödül kazanabilirsiniz.

Ethereum ve Yönlendirme Programımızı yatırmanın sizi puan almaya uygun hale getirmediğini unutmayın. Ayrıca, yalnızca kampanya döneminde alınan krediler sizi puan almaya hak kazanır.

Bazı eylemlerin puan bakiyenizi azaltabileceğini unutmayın. Örneğin, kripto varlıklarını Nexo hesabınızdan çekmek, çekilen her 1 ABD doları için -0,01 puan kaybına neden olur. BTC’nin çekilmesi, çekilen her 1 dolar için -0,001 puan kaybına neden olacaktır.

Puan Çarpanları

Çarpanlar, uygun eylemler için daha fazla puan toplamanıza olanak tanır. Puan toplamınızı artırmanın en etkili yoludur ve elde edilmesi kolaydır. Avda sizi öne çıkarabilecek üç farklı nokta çarpanı vardır. Her birini inceledikten sonra bir örneğe bakacağız.

 • Haftalık Çarpan Bu, ava ne kadar erken katıldığınızla ilgili. Avın ilk haftasında uygun eylemleri gerçekleştiren ilk avcılar, en büyük çarpanı elde eder. Yine de haftalık çarpanlar birkaç hafta daha geçerlidir, bu nedenle dönem içinde ne kadar aktif olursanız o kadar çok puan toplarsınız.İşte ne zaman satın aldığınıza, ticaret yaptığınıza, ödünç aldığınıza ve daha fazlasına bağlı olarak çarpanların bir dökümü.
 • Sadakat Çarpanı

Nexo Sadakat Programının bir parçası mısınız? Ardından, avın sonuna kadar tüm uygun eylemler için bir çarpan alırsınız. Puanlarınızı en üst düzeye çıkarmak için en yüksek seviyeyi koruduğunuzdan emin olun.

 • Portföyünüzdeki diğer varlıklara kıyasla NEXO Tokenlerinin en az %10’una sahip olmak size Platin Sadakat Seviyemizi kazandırır. Size sadece 2 kat çarpan kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda tüm varlıklardaki en yüksek kazanç oranlarımızı ve en düşük borçlanma oranlarımızı da kilitler.
 • Yeni Kullanıcı ÇarpanıNexo hesabınıza henüz para yatırmadıysanız, özel bir puan çarpanına hazırsınız demektir. Avlanma sırasında ilk kez banka havalesi/kripto havalesi yoluyla kripto satın alın veya para toplayın ve kampanyanın sonuna kadar sürecek 5x çarpanı elde edin.

Her üç çarpan da birbiriyle yığılır, bu yüzden mümkün olduğunca çoğunu elde edin. Bunu örneklerle inceleyelim:

Hesabınızı henüz finanse etmediğinizi ve avın ilk haftasında 2.000 $değerinde BTC satın almak istediğinizi varsayalım. Bu durumda 450 puan alırsınız (satın alınan her 1 ABD doları için 2.000 satın alma değeri x 0,03 puan x 1,5 Haftalık Çarpan x 5 Yeni Kullanıcı Çarpanı).

Artık ilk kontör işleminizi tamamladığınıza göre, avlanma sırasındaki diğer uygun eylemler için de Yeni Kullanıcı 5x Çarpanı almaya hak kazanırsınız. Sadakat Çarpanına erişmek için hesabınıza NEXO Tokenleri ekleyerek Platin Katmanına ulaşmanız gerekecek.

Tüm çarpanlar, tüm kontör yüklemeleri, para çekme işlemleri, başarılı kimlik doğrulaması ve ilk sanal Nexo Kart aktivasyonları için geçerli değildir.

NEXO Jetonlarını Talep Etme

Avın sonunda NEXO Jetonlarını talep edebileceksiniz. Kesin tutarınız, 7 Tem 2024, 23:59 utc’ye kadar topladığınız puanlara bağlıdır.

Talep süresi 10 Tem 2024, 13:00 UTC’de başlar ve 24 Tem 2024, 13:00 UTC’de sona erer. Süre sona erdikten sonra katılımcılar NEXO Token talep edemeyeceklerdir.

10.000.000 NEXO Token ödülü, Nexo kullanıcıları tarafından toplanan toplam puan miktarına göre dağıtılacaktır. Kampanya sonunda toplam puan miktarına bağlı olarak “puan başına jeton” oranı hesaplanacaktır.

Puan Toplama Örnekleri

Farklı airdrop türleri, puanlarını en üst düzeye çıkarmak için farklı yollar arayabilir. Deneyim seviyenize bağlı olarak birkaç örneği inceleyelim.

📖 Çırak (Başlangıç Seviyesi)

Temelleri keşfederek Nexo’daki ilk haftanızda 162,5 puan toplayın. İşte göz önünde bulundurulması gereken adımlar:

 • Başarılı Katılım (10 puan): Nexo uygulamasını Google Play’den veya App Store’dan indirin ve bir Nexo hesabı oluşturun. Hızlı kimlik doğrulama işlemini tamamlayın ve yeni başlayanlar için 10 puan kazanın.
 • Kripto Satın Al (112,5 puan): Hesabınıza para yatırmak için kredi veya banka kartıyla USDT satın alın. 500 dolarlık bir satın alma size 112,5 puan kazandırır (satın alınan her 1 ABD doları için 500 satın alma değeri x 0,03 puan x 1,5 Haftalık çarpan x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı).
 • Kriptoyu Değiştir (30 puan): Eksik parçayı doldurmak için usdt’nizin bir kısmını NEXO Jetonlarıyla değiştirin – Sadakat çarpanı. 200 USDT’LİK bir takas size 30 puan kazandırır (1 ABD doları karşılığında 200 takas değeri x 0,02 puan x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı x 1,5 Haftalık çarpan).
 • Sanal Nexo Kartını Etkinleştir (10 puan): Artık hesabınızda para olduğuna göre sanal Nexo Kartınızı hiçbir ücret ödemeden etkinleştirebilirsiniz. Bu bir kerelik 10 puanlık bonus ve hemen harcamaya başlama imkanı.


Takastan sonra edindiğiniz Platin Seviyenizi korumanız durumunda, takip eden her uygun işlem size 5 kat Yeni Kullanıcı çarpanı ve 2 kat Sadakat çarpanı kazandıracaktır. Bir sonraki seviyeye geçme zamanı, çırak!

️ ️ Taktikçi (Orta Seviye)

Nexo ekosisteminin derinliklerine dalarak 300 puan toplayın. İşte avın ilk haftasında keşfedebileceğiniz adımlar:

 • Sabit Dönem (30 puan): Sabit Dönem, varlığınıza daha fazla faiz kazanmanın harika bir yoludur. 200 $değerinde NEXO Jetonunuzla 12 aylık Sabit Bir Dönem oluşturun ve 30 puan toplayın. (sabit Vadede 200 değer x Sabit Vadede her 1 ABD Doları için 0,01 puan x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı x 1,5 Haftalık çarpan x 2 Sadakat çarpanı).
 • Borç Modu Satın Alımları (45 puan): Nexo Kartınızın Borç Modu ile 300 USDT harcamak size alışveriş listenizden yeni bir ürün ve avınız için 45 puan kazandırabilir. (Borç Modunda harcanan 300$x 1 harcanan x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı x 1,5 Haftalık çarpan x 2 Sadakat çarpanı için 0,01 puan).
 • Kripto Satın Al (225 puan): Bakiyenizi geri yüklemeniz gerektiğinde, kredi kartı veya banka kartı ile USDT satın alabilirsiniz. 500 $ ‘ lık bir satın alma, Sadakat çarpanınız nedeniyle geçen seferkinin iki katına çıkarmanızı sağlar – 225 puan (satın alınan 1 $için 500 satın alma değeri x 0,03 puan x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı x 1,5 Haftalık çarpan x 2 Sadakat çarpanı).


Artık fonlarınızı kullanmaya başladığınıza göre, daha gelişmiş stratejileri keşfetmenin zamanı geldi.

🏹 Nişancı (İleri Seviye)

İlk kripto destekli kredinizi alarak 457,5 veya 120 puan toplayın. İşte atabileceğiniz adımlar:

 • Seçenek 1: Nexo Booster (450 puan): usdt’niz varlık satın almak için teminat görevi görebilir. Bunu yapmanın en kolay yolu, bir seferde kredi almanıza ve varlıkları değiştirmenize izin veren Nexo Güçlendiricidir. 2 Kat daha fazla BTC elde etmek için 300 $değerinde USDT artırmak istiyorsanız, bu size 450 puan kazandırır. (1 $için 600 değer artırıldı x 0,05 puan artırıldı x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı x 1,5 Haftalık çarpan x 2 Sadakat çarpanı).
 • Seçenek 2: Anında Kredi (112,5 puan): Aynı işlem normal bir kredi ile de yapılabilir. 300 $ değerinde BTC’ye karşı ödünç alabileceğiniz maksimum değer ~150 usdt’dir. USDT daha sonra BTC ile değiştirilebilir. İki eylem size 112,5 puan kazandırabilir. (ödünç alınan 1 $stabilcoin başına 150 değer x 0,03 puan ödünç alınan x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı x 1,5 Haftalık çarpan x 2 Sadakat çarpanı) + (1 $karşılığında 150 takas değeri x 0,02 puan takas edilen x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı x 1,5 Haftalık çarpan x 2 Sadakat çarpanı).
 • Kredi Modu Satın Alımları (7,5 puan): Nexo Kartınız olduğunda, kolayca Kredi Moduna geçebilir ve nakit geri ödeme alırken harcamaya devam edebilirsiniz. 50 $değerinde satın alma size 7,5 puan kazandırabilir. (Kredi Modunda harcanan 50 ABD Doları x 1 ABD Doları için 0,01 puan harcanan x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı x 1,5 Haftalık çarpan x 2 Sadakat çarpanı).

Bu kaldıraçlı stratejilerin sizi tasfiye riskine maruz bıraktığını unutmayın. Riskinizi her zaman yönetmeyi unutmayın.

Airdropta iyi gidiyorsun. Son seviye zamanı.

️ ️ Usta Avcı (Uzman Seviyesi)

Nexo uygulamasında son bir meydan okuma – Vadeli işlem ticareti veya İkili Yatırım yaparak 1387,5 puan toplayın:

 • Kripto Satın Al (225 puan): Nexo’da Vadeli İşlem yapmak, kredi kartı veya banka kartıyla satın alabileceğiniz USDT gerektirir. 500 dolarlık bir satın alma size 225 puan kazandırır (satın alınan 1 ABD Doları için 500 satın alma değeri x 0,03 puan x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı x 1,5 Haftalık çarpan x 2 Sadakat çarpanı).
 • Ticaret Vadeli İşlemleri (37,5 puan): Ticaretten topladığınız puanlar, pozisyon büyüklüğünüzü artırdığı için seçtiğiniz kaldıraca bağlıdır. 5x kaldıraçlı 500 USDT, 2.500 dolarlık bir pozisyon açmanıza olanak tanır. Böyle bir pozisyon açmak size 37,5 puan kazandırır. (1 $karşılığında 2.500 Vadeli pozisyon değeri x 0.001 puan işlem gören x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı x 1.5 Haftalık çarpan x 2 Sadakat çarpanı).
 • İkili Yatırım (1125 puan): ‘Düşük Satın Al’ İkili Yatırım stratejisine abone olmayı ve eth’yi 2.500 $ ‘lık bir Hedef Fiyattan satın almak için 2.500 $değerinde USDT kullanmayı tercih ederseniz, yalnızca bir işlemde 1125 puan alabilirsiniz (2.500 $’ lık İkili Yatırımda değer x 1 $ için 0,03 puan eklendi bir stratejiye x 5 Yeni Kullanıcı çarpanı x 1,5 Haftalık çarpan x 2 Sadakat çarpanı).

Airdrop sezonu için heyecanlı mısınız? Haftalık çarpanlardan yararlanmak ve daha fazla puan toplamak için bugün başlayın. Daha fazla etkinlik için puan olabilir, bu yüzden sosyal medya kanallarımıza ayak uydurun!

Öncelikle Referans üzerinden kayıt olmanız gerekiyor: https://nexo.com/ref/gyjjm7mouz?src=web-link

* 10.000.000 NEXO Tokeninden oluşan kampanya havuzunun eşdeğer USD değeri, 8 Mayıs 2024 itibariyle piyasa fiyatına göre gösterge niteliğindedir.

ABD, İngiltere ve Kanada vatandaşları veya sakinleri kampanyaya katılmaya uygun değildir.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!