featured
stormgain-cloud-miner-farkları

StormGain cloud Miner neden daha iyi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

StormGain kısa bir süre önce yeni Cloud Miner aracını kullanıma sundu. Aracın enönemli özelliği, kullanıcıların doğrudan telefonlarından veya StormGain‘e erişmek için kullandıkları herhangi bir cihazdan madencilik yaparak kendi kripto paralarını çıkartabilmeleridir.

StormGain Cloud Miner’ı etkinleştirerek madencilik donanımımızdan uzaktan faydalanabilir ve ödülleri toplayabilirsiniz – evet, StormGain cüzdanınıza yeni kazandığınız coin’lerden bahsediyoruz.

Bunun ardından, StormGain‘de bunlarla yatırım yaparak kâr etmenin keyfine varabilirsiniz. Bulutta madencilik yapın, cihazınıza yüklenmeyin.

Büyük ihtimalle kripto madenciliği yapmayı düşündünüz, ancak pahalı GPU kartlarına binlerce dolar yatırmak istemediniz. Belki de bunların hepsinin 7/24 bakımının yapıldığından ve soğutulduğundan emin olmak için yeterince zamanınız olmadı. Endişelenmeyin!

Sizin için işin zorlu kısmını hallettik. Cloud Miner uzak bulut sunucularımızda barındırılıyor, dolayısıyla işlemcinizi zorlamıyor, bataryanızı bitirmiyor veya normal cihaz kullanımınızı etkilemiyor. En iyisi, tamamen ücretsiz.

Bazı kişiler bulut madenciliği için ücret ödüyor, ancak StormGain ile böyle bir şey söz konusu değil Aylık ücret karşılığında madencilik donanımını kiraya veren Genesis Mining gibi bulut madencilik hizmetleri hakkında bir şeyler duymuş olabilirsiniz.

Eğer bunun için ödeme yapmak istiyorsanız sorun yok, ancak StormGain olarak kiraya vermiyoruz —paylaşıyoruz. StormGain’in temel fark ve avantajları Genesis Mining, madencilik havuzları, Hashnet veya Eobot gibi birçok bulut madencilik hizmeti var.

Ancak bunların hepsi, sonunda elde edilecek olan kripto ödülünün kâr sağlayacağı düşüncesiyle, kullanıcıların önceden bakım ücreti veya yatırım olarak para ödemesini gerektiriyor.

Kullanıcılar burada büyük bir risk alıyor ve uzun vadede kâretme garantisi olmadan paraları üzerindeki kontrolü kaybediyorlar. Daha şüpheli bulut madencilik şirketlerinde, bulut madenciliğin gerçekten yapılıp yapılmadığı hakkında herhangi bir kanıt da sunulmuyor.

Bu şirketler kullanıcıların ödediği ücretleri çalıyor ve kötüye kullanıyorlar. Ayrıca, bulut madencilik şirketleri genellikle sizi uzun vadeli sözleşmeler imzalamaya iter ve sözleşmenin erken sonlandırılması durumunda ceza uygularlar.

Tipik bir bulur madencilik hizmeti,tüketiciler için pek kullanıcı dostu olmayan bir modelle faaliyet gösterir. StormGain kullanıcıları ön plana alan, yeni bir bulut madencilik türü sunuyor.

StormGain Cloud Miner için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmaz ve böylecekestirmenizin mümkün olmadığı bir risk-getiri oranı için risk faktörünü ortadankaldırmış olursunuz.

Çünkü müşteriler için daha fazla kriptonun daha fazla yatırım yapılması anlamına geldiğini biliyoruz ve her StormGain kullanıcı hiçbir maliyet söz konusu olmadan bulut madenciliğine katılabilirler.

StormGain Sadakat Programı daha da iyi hale geliyor 1 Ekim’den itibaren, StormGain Cloud Miner, StormGain Sadakat Programı katılımcıları için daha fazla avantaj sunuyor.

Kripto madencilik hızı, Sadakat Programı statünüze göre artacak. Bulut madencilikte madencilik hızı kat sayısı standart kullanıcılar için x0,5iken Gold (x1), Platinum (x3), ve Diamond (x12) üyeler için artacak ve en yüksek VIPseviyesinde x530’a kadar çıkabilecek.

Bütün bunlar yatırım ve dönüşüm için komisyon indirimleri, 30 gün için kripto bakiyesine faiz ve para yatırma bonusları gibi zaten mevcut olan cömert bonuslara ekolarak sunuluyor.

StormGain Sadakat Programının avantajlarını buradan öğrenebilirsiniz.

StormGain Cloud Miner’ı kullanmak StormGain ile kripto madenciliği yapmak için tek yapmanız gereken hesabınıza giriş yapmak, Cloud Miner seçeneğini açmak ve bulut hizmetlerimize bağlanmak için Madenciliğe başla’ düğmesine basmak.

Madencilik bulutuna bağlı kalmak ve ödülleritoplanaya devam etmek için ‘Madenciliğe başla’ düğmesine dört saatte bir basın. Seçtiğiniz kripto para cinsinden 10 USDT değerinde kazanç elde ettiğinizde, StormGain’de yatırım yapabilir veya yeni kriptolarınızı başka bir paraya dönüştürebilirsiniz.

Pozisyonlarınızdan elde ettiğiniz tüm kâr (ve 200x’e kadarkaldıraçla StormGain’de çok yüksek kâr edebilirsiniz) sizin olacak. Yatırım yapın,dönüştürün ve hayatın keyfini çıkartın. StormGain ile madenciliğe başlayın Eğer henüz topluluğumuzun bir parçası değilseniz, hem web üzerinden hem de kullanıcı dostu bir akıllı telefon uygulaması ile kullanabileceğiniz StormGain’ekaydolmanın sadece 5 saniye süreceğini duymaktan memnun olacağınızı düşünüyoruz.

Ücretsiz olarak kripto madenciliği yapmaya ek olarak, StormGain müşterileri aynızamanda düşük yatırım ücretleri ve komisyonlardan, birçok farklı banka kartıyla kolaybir şekilde kripto satın alma yeteneğinden ve sektördeki en iyi avantaj vepromosyonlardan yararlanıyorlar.

Deneyimsiz yatırımcılar kapsamlı yerleşik eğitim programımız ile kripto hakkında her konuda hızlı bir şekilde bilgi alabilirler. O halde hâlâ neyi bekliyorsunuz?

StormGain uygulamasını indirin ve kendi gözlerinizle görmek için kaydolun. Bugün yatırım, hodl ve geleceğin parası için madencilik yapın!

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!