featured

DeepMaze (DPZ) Ön Satışları Beklenenden Hızlı Başladı

service Dinle
Sesli Dinle
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Smart Chain üzerinde geliştirilen yeni bir deflasyonist token olan DeepMaze Finance’in ön satışları 1 Kasım’da web sitesi üzerinden başladı. Satışın başlamasının üzerinden 24 saat geçmeden tokenların %10’undan fazlası satıldı. 3 ay sürecek satış sürecinin daha erken tamamlanması öngörülüyor.

DeepMaze Finance, Safemoon ve Safemars’ın önderlik ettiği deflasyon token ailesinin en yeni üyesi. Binance Smart Chain üzerinde geliştirilen token’ın yatırımcıları cüzdanlarında $DPZ tuttukça Crowding Pool üzerinden stake ödülleri toplayacak. İşlemler sırasında kesilecek olan %5’lik fee ile de tokenın daima likit kalması sağlanacak. DeepMaze’i hemcinslerinden ayıran en önemli özellik arzının benzer tokenlara kıyasla çok daha düşük olması. 1.000.000.000 ile hard cap olan DPZ’de satış süresi bitiminde satılamayan tokenlar burn edilecek, ve yatırımcılara stake ödülü vermek için 500.000.000 adedi akıllı kontratta dağıtım için kilitli kalacak.

300.000.000 token ön satış aşamasında %50 indirim ile web siteleri üzerinden 1 Kasım’da satışa sunuldu. Satış süreci 31 Ocak 2022’de bitecek ve süreç boyunca her ay sonunda indirim oranı azalacak. Satışın ilk gününde arzın %10’undan fazlası satıldığı için sürecin planlanan tarihten çok daha önce bitmesi bekleniyor. Satış sürecinin bittiği gün Pancakeswap borsası üzerinden tahtası açılacak.

Token hakkında daha detaylı bilgi almak için:
Web: https://Deepmaze.finance

Telegram Grubu: https://t.me/dpzturkiye

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!