a
r
r

Stellar XLM Grafiği Düşüşemi İşaret Ediyor

XLM fiyatının 0,381 dolara kadar yükselmesine rağmen bunun geçici olduğu ve fiyatın bir anda yeniden 0,291 dolara kadar gerilediği görüldü.

XLM fiyatının 0,381 dolara kadar yükselmesine rağmen bunun geçici olduğu ve fiyatın bir anda yeniden 0,291 dolara kadar gerilediği görüldü.

XLM bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla da 0,289 dolardan işlem görüyor ve önemli 0,291 dolar desteğinin altına gerilemiş durumda. 12 saatlik grafikte kritik bir destek olan 0,291 doların altında günlük kapanış yapılması fiyat için yeniden 0,22 dolar seviyelerinin gündeme gelmesine neden olabilir.

XLM/USD teknik analizine göre 50 SMA seviyesine denk gelen 0,29 dolar sadece 12 saatlik grafikte değil aynı zamanda 1 günlük grafikte de önemli bir destek. Bu sebeple fiyatın 0,29 dolarda tutunması hiç olmadığı kadar önemli.

TD Sequential indikatörüne göre ise fiyatın bir anda sert yükselip aynı şekilde çakılması grafikteki satış baskısını arttırdı. 4 saatlik grafikteki TD Sequential sinyali düşüş sinyali veriyor ve fiyat 0,22 dolara kadar gerileyebilir. Boğaların bir anda 0,35 doların üzerine çıkması ve burada kapanış yapması ise düşüş odaklı baskıyı azaltacaktır.

Ünlü analist Daniel ise konu hakkında yaptığı açıklamada boğa sezonunda XLM fiyatının 0,76 dolar seviyesine kadar çıkacağına inandığını belirtti. Analistin XLM yorumunun gerçekleşmesi için gerçek bir altcoin sezonunun başlaması gerektiği ise unutulmamalı.

r
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

r
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.