featured

Nexo ile %0 faizli kripto kredisi kullanmak artık mümkün!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Nexonomics 3.0 sürümümüzle çıtayı yükseltmenin zamanı geldi. Yeni özellik için hazırsanız haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Hemen hatırlatalım! bu bir kampanya değil platformumuzda kalıcı olacak bir özellikten bahsedeceğiz.

Bugün Anında Kripto Kredi Limitlerimiz™ yeni bir özelliğe kavuşuyor: %0 borçlanma oranı. NEXO Token ve ilgili sadakat seviyeleriyle desteklenen yeni sıfır maliyetli kredi, %20 veya daha düşük bir LTV’yi (loan to value – kredi tutarının varlığa oranı) koruyan Gold ve Platinum müşterilerine %0’a kadar düşük oranlar sunar.

%0 Faiz: Platinum kullanıcıları, LTV’leri %20’nin altına düştüğünde sıfır maliyetli kredi alır.

%1,9 Faiz: Gold kullanıcıları, LTV’leri %20’nin altına düştüğünde özel bir düşük faiz oranı alırlar.

Esnek: Yeni %0-%1,9 oranları arasında değişen veya standart oranlarımızda %20’den yüksek bir LTV kullanarak daha büyük miktarda borç almakta özgürsünüz.

Kullanılabilir Varlıklar: BTC, ETH, NEXO, ADA, AVAX, DOT, DOGE, MATIC, SOL, LTC, BCH, EOS, PAXG, XLM, XRP, BNB, LINK, TRX, USDT, USDC, TUSD, DAI, PAX.

İpucu: İzin verilen LTV’nin zaten %20 eşiğinin altında olduğu NEXO Token gibi varlıklar için, müşteriler Platinum ve Gold üyelik seviyeleri için otomatik olarak %0 veya %1,9 borçlanma oranlarımızı kullanabilecekler.

Ayrıca Anında Kripto Kredi Limitleri™’nin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bunlar arasında anında onay, 50$’dan 2 milyona dolara kadar borç alma seçeneği, üst düzey sigorta ve başlangıç ​​ücreti, kredi kontrolü veya aylık taksit ödemesi olmaması gibi avantajları sayabiliriz.

Seviyeye Göre Borçlanma Oranları

Standart ve diğer sadakat seviyeleri için borçlanma oranları aynı kalırken Gold ve Platinum seviyeleri sihrin gerçekleştiği yerdir. Buna göre;

Platinum seviyesinde,

LTV ≤ %20: %0,00 APR (Yıllık faiz Oranı)

LTV> %20: %6,90 APR

Gold seviyesinde

LTV ≤ %20: %1,90 APR

YBD > %20: %8,90 APR

Ya LTV %20’den Yüksekse?

Yine de %20’den daha yüksek LTV oranlarında borç alabilir ve sadece %6,9’dan başlayan avantajlı faiz oranlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Dahası, Anında Kripto Kredi Limitlerimiz™ son derece esnektir ve sıfır maliyetli kredimiz ile standart oranlarımız arasında kullanım yapabilirsiniz.

Bunu bir örnekle açıklamaya çalışalım;

Gold veya Platinum seviyelerinde ve teminat olarak Bitcoin kullandığınızı varsayalım. Başlangıç olarak LTV’nizi %20’nin altında tutan daha küçük bir kredi alıyorsanız, Platinum seviyesi için %0 ve Gold üyelik seviyesi için size %1,9 faiz tahakkuk ettirilir. Ardından, LTV’nizi %20’nin üzerine çıkaran aynı miktarda BTC’ye karşı daha fazla kredi almaya karar verirseniz (BTC’nizin değerinin %50’sine kadar Nexo’dan borç alabileceğinizi unutmayın), standar tfaiz oranımızla borçlanırsınız. Bu oran, sadakat seviyenize bağlı olarak %6,9’dan başlayan faiz oranlarından oluşur

Bu durumun tersi de geçerlidir. Şöyle ki başlangıçta daha fazla miktarda kredi çektiğinizi varsayalım. Daha sonra LTV’nizi %20’nin altına çekmek için daha fazla teminat ekler veya kredi limitinizin bir kısmını geri öderseniz, standart Platinum ve Gold müşterilerimiz için sunulan faiz oranlarımızdan yeni sıfır maliyetli seçeneklere geçebilirsiniz.

%0-%1,9 Faizli Kredi Limiti Nasıl Açılır?

1. İlk olarak Gold veya Platinum seviyesinde bir kullanıcıolmanız gerekiyor

Bunu yapmak için, NEXO’nun portföyünüzdeki diğer tüm varlıklara oranının Platinum seviyesi için minimum %10 ve Gold seviyesi için ise %5 veya üzerinde olması için hesabınızda yeterli NEXO tokenine sahip olmanız gerekir. Daha fazla bilgi için özel makalemize göz atabilirsiniz.

2. Ana ekranınızdaki “Ödünç Al” düğmesine tıklayın ve çekmek istediğiniz kredi tutarını girin ve çekmek istediğiniz para birimini seçin.

3. Talep ettiğiniz kredi tutarının hemen altındaki açma/kapatma düğmesi aracılığıyla %0 veya %1,9 faiz oranını etkinleştirin.

Bu geçiş düğmesi etkinleştirildiğinde ve kredi talebinizi tamamladığınızda, sistem LTV’nizin %20’nin altında olması için yeterli teminatı Kredi Limiti Cüzdanınıza otomatik olarak aktaracaktır. Ayrıca, hesabınızdaki tüm varlıkları teminat olarak kullanırken bile LTV’nizi %20’nin üzerine çıkaracak bir çekim yaparsanız, sıfır maliyetli veya düşük maliyetli kredi oranları avantajınızı kaybedebileceğinizi unutmayın.

Ya Zaten Açık Bir Kredim Varsa?

2 Aralık’tan önce zaten açık bir kredi limitiniz varsa ve Platinum için %6,9 ve Gold kullanıcıları için %8,9 standart oranlarımızda faiz tahakkuk edilmiş bunun yanında LTV’niz %20’nin altındaysa borçlanma oranlarınız otomatik olarak düşürülecektir.

İpucu: Halihazırda daha yüksek bir LTV’den borç aldıysanız, düşük maliyetli veya sıfır maliyetli oranlarımızdan yararlanmak için Kredi Limiti Cüzdanınıza her zaman biraz fazladan teminat ekleyebilirsiniz.

Referans üzerinden NEXO kayıt olup, 25$ değerinde bonus almak için ilgili kayıt linkini kullanabilirsiniz: https://nexo.io/ref/43uhaemc4k?src=web-link

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!