featured
BNB fiyat analizi

Günlük Binance Coin Analizi BNB

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Günlük Binance Coin BNB Analiz fiyat tahmini, kripto para biriminin fiyat artışına devam etmeden önce aşağı yönlü kısa bir geri çekilme göreceğini gösteriyor. Analiste göre BNB fiyatının uzun vadede 56 dolar seviyesine ulaşması olası.

2021’de kripto para, yeni yıl serüvenine Bitcoin’in ayak izlerini takip ederek başladı. Binance Coin, Bitcoin’in yükseliş trendini takip ettikten sonra 4 Ocak’ta 43,50 doları aştı.

BTC/USD çifti yükseliş momentumunun tükenmesinin ardından fiyat düzeltmesi yaşadığı için BNB fiyatı da geriledi ve 38,50 doların altına geriledi. Kripto para, 4 Ocak’ta altı saatten kısa sürede 5 doların üzerinde geriledi. Kripto para biriminin yaklaştığı en yüksek fiyat 46,46 dolar olurken, kripto varlığının vurduğu en düşük fiyat 33,83 dolar oldu.

Binance Coin için teknik göstergeler ne anlatıyor?

BNB/USD çifti üzerinde osilatörlerin çoğu ya bir satın alma sinyali gösteriyor ya da nötr dursa da, Hareketli Ortalamaların çoğunlukla satın alma sinyaline doğru eğildiği görülüyor. Bu, Hareketli Ortalamaların kripto para birimi için güçlü bir satın alma pozisyonu gösterdiği anlamına geliyor.

Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) çizgisi, kısa süre sonra teknik gösterge ölçeğinin üst kısmındaki sinyal çizgisinin altından geçecek. Histogram, orta çizginin üzerinde olan 55,65 işaretinde Göreceli Güç Endeksi (RSI) ile pozitif bölgede oluşturulmaya başladı.

Bollinger bantlarının orta hattı şu anda destek olarak test edilirken, kripto para birimi orta çizginin altındaki fitili geçişiyle kırmızı bir mum oluşturuyor. Fiyat oynaklığı, Bollinger bantlarının gösterdiği artan genişlemeyle birlikte yazım zamanına yakın artarken, TSİ 13.00’te en yüksek seviyesindeydi.

Kripto para biriminin, teknik göstergelerin hareketine göre 4 saatlik zaman diliminde düşüş eğilimi göstermesi bekleniyor.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!