Binance Borsa Bilgileri, Piyasalar ve İşlem Hacmi

Binance
Binance
Siteye Git
Borsa AdıBinance
Hacim (24 saat) $12,981,187,576.13
192,479.28 BTC
ülkeCayman Islands
kuruluş yılı2017
Web sitesi https://www.binance.com/
Twitterhttps://twitter.com/binance
Reddithttps://www.reddit.com/r/binance...
Facebookhttps://www.facebook.com/binance...
Binance kripto para borsasının 24 saatlik işlem hacmi $12,981,187,576.13 (192,479.28 BTC). Binance borsası 2017 yılında kuruldu. Borsanın merkez ofisi Cayman Islands yer almaktadır.

Binance Nedir?
Kripto para borsası Binance’ın isminden başladığımızda pek azımızın bildiği bir gerçek karşımıza çıkıyor. Binance kelimesi, binary (ikili) ve finance (finans) kelimelerinin birleşiminden oluşmaktadır.

 

2017 yılında dijital dünyada CZ olarak tanınan Changpeng Zhao tarafından kurulan Binance, 2018 yılından bu yana ticaret hacmi bakımından ve marketinde listelediği altcoin’lerinin sayısı bakımından dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer almaktadır.

 

Listelediği altcoin’lerin sayısı bakımından neredeyse dünyada rakipsiz konumda olan Binance, kullanıcılarının yalnızca ABD Doları ya da Bitcoin ile altcoin alıp satmalarını değil, hizmet sunduğu ülkelerin para birimi ile de altcoin alıp satabilmelerini sağlıyor. Örnek olarak, Türk Lirası ile Binance’da işlem yapabilir, kripto para alıp satabilirsiniz. Kullanıcılarına her konuda dört dörtlük hizmet sunmayı amaçlayan Binance, devamlı olarak kendini geliştirmekte ve gün ve gün hizmet sunduğu ülkeleri genişletmektedir.

 

Net olmamakla birlikte genel merkezinin Malta’da bulunduğu bilinen Binance, son 3 yılda öngörülemeyecek düzeyde büyüme kaydetmiş, sahibi Changpeng Zhao’nun dünyanın en zenginler isimler arasına girmesini sağlamıştır.

# Para birimi Çift Fiyat Hacim (24 saat) Güncelleme Trust Score
Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!