1:20:45

Michael Saylor: Youtube kanalı Steve TV’ye konuk oldu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyada en çok Bitcoin rezerv sahibi olan MicroStrategy’nin kurucusu ve Genel Müdürü olarak tanınan Michael Saylor Stevedabitcoin Youtube kanalına konu oldu.

Türkiye’de finans eğitimi başta olmak üzere birçok konuda hizmet veren Steve Group kurucusu ve Genel Müdürü Stevedabitcoin’in (Derya Türker) Youtube kanalı Steve TV üzerinden gerçekleştirdiği Michael Saylor ile konuşmasını sizinle paylaşıyoruz.

Michael Saylor geçen hafta Türkiye ile ilgili yaptığı açıklama ile gündeme gelmişti.

Michael Saylor: “Türkiye’ye gelsem, şahıslardan alacağım tek şey Bitcoin’dir” dedi.

Türkiye’de yer alan bir iletişim kanalına ilk defa konuşan Michael Saylor, geçtiğimiz günlerde Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’na (TCMB) 5 milyar dolar değerinde uzun vadeli Bitcoin alım tavsiyesi ile de gündeme gelmişti. “BITCOIN İLE İLGİLİ 9 BİN BELGE OKUDUM” Günümüz koşullarında yatırım planlarının hızlı alıcı ve satıcı bulunabilecek enstrümanlara yapılması gerektiğini vurgulayan Michael Saylor, “Bir ülkeye, örneğin Lübnan’a ya da Türkiye’ye, yapılan yatırım o ülkeye yapılan bir yatırımdır. Oysaki Google’a yatırım global bir yatırımdır. Buna istinaden şuan Türkiye’ye gelsem şahıslardan alacağım tek şey Bitcoin’dir” ifadelerini kullandı.

Michael Saylor; Bitcoin’in merkeziyetsiz yapısının tehdit edebileceği tek şeyin altın olabileceğini ve enerji tüketiminin de boşa harcanan elektrik tüketimin yanında hiç sayılabilecek düzeyde olduğunun altını çizdi.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!