NFT
featured

Opera Crypto Browser, Coin98 entegrasyonunu duyurdu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Opera’nın Web3 projesi Opera Crypto Browser, Güneydoğu Asya merkezli DeFi platformu Coin98 ile iş birliği yaptığını duyurdu.

Merkeziyetsiz uygulamalar, oyunlar ve metaverse platformları arasında dolaşmayı kolaylaştırmaya odaklanan ve Web3 projesi Opera Crypto Browser, Güneydoğu Asya merkezli DeFi platformu Coin98 ile iş birliği yaptığını duyurdu.

Opera Crypto Browser kullanıcıları, Coin98 entegrasyonunun ardından platformda desteklenen sayısız çok zincirli NFT, merkeziyetsiz borsa (DEX), zincirler arası köprü ve varlık swap’inin yanı sıra, staking ve kripto para portföylerinden kredi verme özelliklerine erişim sağlayabilecek.

Güneydoğu Asya’nın online teknoloji merkezi olarak ün sahibi olması (dünyanın en çok internet kullanıcısına sahip bölgesi) ve hızla büyüyen genç bir nüfusa ve giderek daha da aktif olan bir kripto topluluğuna ev sahipliği yapmasından dolayı, yeni iş birliğinin Opera Crypto Browser’ı kripto paralar ve Web3’ün kitlesel yaygınlık kazanmasına destek olma hedefine bir adım daha yaklaştırması bekleniyor. Opera Kripto Ekosistem Lideri Susie Batt, gelişmeyi şöyle yorumladı:

“Dünya genelinde 340 milyonun üzerinde kullanıcımız olduğu düşünülürse, herkesin kullanabileceği ürün ve hizmetler sunarak ana akım yaygınlığı desteklememiz büyük önem taşıyor.”

Bir süredir kripto para sektörünün ön saflarında yer alan Opera, 2019’da Bitcoin (BTC) ödemelerini kabul eden ilk büyük tarayıcı oldu. Opera, Ocak 2022’de ise merkeziyetsiz uygulamaları, oyunları ve metaverse platformlarını keşfetmeyi kolaylaştıracak Web3 odaklı projesi Crypto Browser’ı başlattı.

Tarayıcı, desteklediği blockchain ağları listesini Bitcoin, Solana (SOL), Polygon (MATIC), StarkEx, Ronin, Celo, Nervos Network ve BNB Chain’i de ekleyerek genişletti.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!