NFT
featured
narkasa hot hediyesi

Narkasa.com ikinci bir kampanya ile kullanıcılarına 500’er HOT dağıttı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz günlerde Türk Lirası yatırma işlemi yapmış tüm kullanıcılarına 2000’er HOT hediye eden kripto para borsası Narkasa.com, bu kampanyadan yararlanamayan ve Türk Lirası yatırmış kullanıcılarına da 500’er HOT hediye ettiğini duyurdu.

Türk kripto para borsaları arasında siber güvenliği ile öne çıkan Narkasa.com, sektörde aktif rol alarak her zaman kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli hizmet sunma hedefi ile ilerleyen başarılı bir platform olarak Türk kripto para borsaları arasına ismini yazdırmaktadır.

Geçtiğimiz hafta Türk Lirası yatıran kullanıcılarına 2000’er HOT dağıtma kampanyasının yoğun ilgi görmesi ile birlikte yararlanamayanlar için bir kampanya daha hazırlayan platform, Türk Lirası yatırmış ve önceki kampanyadan yararlanamamış kullanıcılarına 500’er HOT hediye etti. Her zaman kullanıcı memnuniyetini en önde tutma hedefinde olduğunu belirten Narkasa, bu yoğun ilgi karşısında 500’er HOT kampanyasıyla kullanıcılarını bir kez daha sevindirdi.

Geçtiğimiz günlerde platformlarında UNI, 1INCH ve HOT listeleyen Narkasa, kripto para listeleme işlemlerine devam edeceğini duyurdu. Ocak 2021 tarihinden bu yana Türk kullanıcılarına hizmet veren platform, Türkiye pazarında varlığını göstermesi itibariyle kolay ve güvenli ara yüzüyle kullanıcılarından tam puan alıyor. İyi hizmet anlayışının yanında etkili kampanyalarıyla da kullanıcılarının memnuniyetini kazanan Narkasa, kripto para platformları arasında öncü bir isim olma yolunda hızla ilerleyip gelecek zamanlarda sürprizlerine devam edeceğini belirtti.

Detaylı bilgi ve fırsatları kaçırmamak için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Narkasa Nedir ?

Narkasa, dünya standartlarında en son teknoloji ile hazırlanmış kullanıcı dostu bir platformda, hem yeni hem profesyonel kullanıcıların hızlı ve güvenli kripto para alım-satım yapmalarını temin etmektedir.

Narkasa için kişisel verilerin ve varlıkların güvenliği her zaman birinci önceliktir. Yüksek düzeyde güvenlik standartlarıyla hizmet sunan Narkasa, uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin periyodik denetimine tabidir.

Narkasa platformu; websitesi, IOS ve Android  uygulamalarının yanında algoritmik ticareti destekleyen API’ler üzerinden hizmet sunmaktadır.

Narkasa, AB ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun AML/CTF ve KYC politikaları doğrultusunda hareket eder.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!