NFT
featured
narkasa ve hot

Narkasa.com kullanıclarına 2000‘er HOT hediye etti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin güvenli kripto para alım satım platformları arasında önde gelen Narkasa.com, bugüne kadar Türk Lirası yatırma işlemi yapmış tüm kullanıcılarına 2000’er HOT (Holo) hediye ettiğini duyurdu.

Ocak ayından itibaren Türk kullanıcılarına hizmet veren ve 156 ülkeden mevcut kullanıcısı bulunan Narkasa, tüm kullanıcılarının talepleri doğrultusunda yenilikler yapmaya devam ediyor.

Medya Danışmanları Mesut Yar’ın Twitter üzerinden Narkasa’da hangi kripto para listelensin sorusuna gelen cevaplar paralelinde platformlarına HOT (Holo) ekleyen Narkasa.com, kullanıcılarının talebini 2000’er HOT hediye kampanyası ile taçlandırmak istedi.

Bu doğrultuda mevcut kullanıcılarından Türk Lirası yatırma işlemi yapmış olanların hepsine 2000’er HOT hediye etti.

Birçok ülkeden kullanıcı kabul eden ve güvenlik standartları ile öne çıkan Narkasa, uluslararası kripto para platformu değerlendirme kuruluşu Hacken verilerine göre Türkiye’de 1.sırada dünyada ise ilk 50’de yer alıyor. Narkasa, Türkiye’deki kripto para pazarına dahil olduğundan beri yenilikleri ve projeleriyle ilgi çekiyor. Güncel kampanyalarına Türk Lirası yatırma işlemi yapmış olan tüm kullanıcılarına 2000’er HOT hediye etmesini de ekleyen Narkasa, kullanıcılarının görüşleri doğrultusunda ekosistemi geliştirme hedefiyle yoluna devam ediyor.

HOT Nedir ?

Holo (HOT), ERC-20 tabanlı bir token’dır. Holo chain sistemi yayınlanmadan önce projenin tanıtılması ve proje için gerekli fonun sağlanması için üretilmiştir. 2018 yılında ICO çalışmasıyla kripto para piyasasında yer almaya başlamıştır. Dolaşımdaki toplam HOT miktarı 168,457,909,158 HOT’ dur. Pazarda toplam 177,619,433,541 milyar HOT arzı gerçekleşecektir.

Daha fazla bilgi ya da kayıt oluşturmak için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!