Kripto Market – Güncel Coin Verileri

Güncel kripto market ve coin canlı piyasa verileri ile ilgili coinmarketcap listesi, Bitcoin fiyatı ve altcoin ATH seviyesi, kripto değişim marketi.

# İsimFiyatDeğişim (24s)High (24s)Low (24s)ATHATH TarihFiyat Grafiği(7D)

Kripto Market

Güncel 1 Bitcoin Kaç Türk Lirası oldu veya 1 Ethereum Kaç Türk Lirası oldu gibi mevcut +7000 Bitcoin fiyat listesi ile tüm altcoin fiyat listesini canlı anlık son dakika kripto para fiyat listesi tablomuzdan takip edebilirsiniz.

Kripto para birimlerinin piyasa değerini takip etmek ve her bir para biriminin ne kadar popüler olduğuna dair genel bir bakış elde etmek için, günümüzün en popüler web sitesidir. Ayrıca, kripto para birimleri ile ilgili tüm finansal ölçütler için kripto dünyasının en popüler endeksini sunar.

Kripto market’te tüm fiyatlar, farklı borsalardan alınan tüm fiyatların hacim ağırlıklı ortalamasına göre hesaplanır. Toplam arzın değil, bir kripto para biriminin dolaşımdaki arzını izlemenin önemli olduğunu unutmayın. Sonuçta, şu anda piyasada gerçekten mevcut olan yalnızca dolaşımdaki arzdır.

Kripto Borsa

Kripto Para Fiyat Listesinin yanında, Kripto Paraların listelendiği Türkiye’de ve Dünyada yer alan Kripto Para Borsaların tam listesine “Kripto Para Borsa Bilgileri ve Piyasa ve İşlem hacimleri” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Güncel Kripto ATH Seviyeleri

Kripto market ATH veya Bitcoin ATH, All Time High’ın kısaltmasıdır. Özetle Bir kripto paranın ulaştığı en yüksek fiyat seviyesini ifade eder.

Bu ifade kripto paraların gerçekleştirdiği hareketler üzerine kullanılmaktadır. En tepe, en zirve duruma gelen kripto para ATH olmaktadır.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!