NFT
featured
harmony defi token fiyat analizi

DeFi Token ONE/USD Teknik Analiz

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tüm zamanların zirvesini gören Harmony fiyatı ne olacak? Harmony  Token için teknik analiz ONE/USD

ONE fiyatı şubat başından bu yana güçlü bir yükseliş trendine girdi. Son zamanlarda 0,1 doların üstüne doğru devam eden artış, 15 Mart tarihinde gözlenen uzun fitilden anlaşıldığı üzere kâr alımlarının artmasına neden oldu.

ONE/USDT paritesine ait günlük grafik

ONE/USDT paritesine ait günlük grafik. Kaynak: TradingView

Boğalar, 16 Mart’ta fiyatı 0,1 doların üzerine çıkarmaya çalıştı ancak başarısız oldular. Bu durum, trader’ların rallilerde kâr almayı tercih ettiklerini gösteriyor. Ancak boğalar henüz pes etmedi. Zira fiyatı 0,073 dolarda hesaplanan %38,2 Fibonacci geri çekilme seviyesinin üzerinde tutmayı sürdürüyorlar.

Defi ONE/USD paritesi bu seviyenin üzerinde kaldığı müddetçe tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,108 dolara doğru yeni bir hamle gelebilir. Boğalar fiyatı bu direncin de üzerine çıkarabilirse, yükseliş trendinin bir sonraki ayağı başlayabilir.

Alternatif olarak, ayılar fiyatı 0,07 doların altına çekerse, düşüş 0,06 dolara kadar uzayabilir. Bu desteğin altındaki kırılım 0,052 dolarda görülen %61,8 düzeltme seviyesine düşüşe neden olabilir.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!