featured

Coinbase Bitcoin BTC bakiyesi azaldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase’de dikkat çeken çıkışlar görülürken Bitcoin’in piyasaya hakimiyet oranı ise son 8 ayın en yüksek seviyesini kaydetti.

Bitcoin (BTC), boğalara pahalıya patlayan bir gecenin ardından 7 Haziran Wall Street açılışında sabit seyretti.

Coinbase’de dikkat çeken çıkışlar

TradingView’den alınan verilere göre BTC/USD, önceki yüksek seviyelerinden hâlâ yüzde 6 geride, 30 bin dolar civarında seyrediyor.

Parite, 6 Haziran’da ABD hisse senetlerine karşı düşük bir performans sergiledikten sonra, hisse senetleriyle beraber daha fazla gerilememeyi başardı. Yazının yazıldığı esnada S&P 500 endeksi açılışından bu yana yüzde 0,6 gerilerken, Nasdaq Composite endeksi de yüzde 0,5 düştü.

Zincir üstü analitik kaynağı Material Indicators’un emir defteri verileri analizine göre, son günlerde piyasayı ’yanıltan’ bir balinadan gelen teklif duvarı nihayet dağıldı. Material Indicators, daha önce 29 bin dolar seviyelerinde ciddi alıcı talebine ve destek hattına da dikkat çekmişti.

Zincir üstü analitik kaynağı, Binance’in emir defteri grafiğiyle birlikte, “Görünüşe göre bir haftadan fazladır yanıltıcı emirlerini izlediğimiz bir balina, nihayet biraz Bitcoin boşalttı,” açıklamasını yaptı.

“29 bin dolar seviyesinin hemen üzerinde ortaya çıktığını gördüğümüz 60 milyon dolarlık teklifler daha küçük bloklara bölündü, aktif işlem aralığına taşındı ve doldurulmuş gibi görünüyor.”

Satın almayla ilgili bir başka ilgi çekici olay da son 24 saat içinde on binlerce BTC çıkışını gören büyük ABD borsası Coinbase’in profesyonel alım satım kolu CoinbasePro’da gerçekleşti.

Zincir üstü analitik platform CoinGlass’tan alınan verilere göre dahili bir işlem olma ihtimali yüksek de olsa kurumsal bir müşteri şu anda 30 bin dolarlık BTC’ye sahip olabilir.

Coinbase’in BTC bakiyesi böylece 16 Mayıs’tan beri kaydettiği en düşük seviyelerine geri döndü.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 25 Şubat 2023, 03:00

  I agree with your point of view, your article has given me a lot of help and benefited me a lot. Thanks. Hope you continue to write such excellent articles.

  Cevapla
 2. I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

  Cevapla
 3. 10 Mayıs 2023, 23:47

  At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

  Cevapla
Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!