featured
ripple-yöneticilerinden-kriptopara-fiyat-tahminleri

Bir Dizi Kripto Tahminleri Ripple Yöneticilerinden Geldi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Ripple üst düzey yönetim ekibinin üyeleri, önümüzdeki yıl için bir dizi kripto para tahminini açıklıyor.

Yeni bir blog gönderisinde Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, kripto düzenlemesi, merkezi olmayan finans (DeFi), merkez bankası kripto para birimleri (CBDC’ler) için sırada ne olacağına ve ölçeklenebilirlik ve sürdürülebilirlik konularının piyasada nasıl rol oynanacağı yönelik tahminlerini sunuyor.

Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 yılı için kripto para tahminlerini açıklıyor. İşte usta isimlerden kripto para tahminleri.

Ripple’ın genel danışmanı Stu Alderoty, ABD’deki kripto büyümesinin, sektör olgunlaşmaya devam ederken dost kripto düzenlemesine bağlı olduğuna inanıyor.

Stu Alderoty, Başkan Joe Biden yönetiminin, “akıllı, iyi düşünülmüş düzenlemelerin” ABD’deki kripto para birimlerinin “yeniliğin ortaya çıkmasına ve ana akım benimsenmesine” yardımcı olabileceğini umarak, kripto düzenlemesine öncelik vereceğini öngörüyor.

Stu Alderoty, ABD Güvenlik ve Borsa Komisyonu’nun, Ripple’ın XRP’yi yasadışı bir şekilde kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığı iddialarına doğrudan değinmiyor, ancak kısa süre önce şirketin yakında resmi bir yanıt vereceğini söyledi.

James Wallis: Kripto paraların, stablecoin’lerin ve CBDC’lerin daha büyük bir evrim geçirmesini bekliyorum

CBDC’lerin kaderine gelince, Ripple’ın merkez bankası anlaşmalarından sorumlu başkan yardımcısı James Wallis, kripto para birimlerinin fiat para birimlerine sabitlenme eğiliminin gelişmeye devam edeceğine inanıyor. James Wallis konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2021 BOYUNCA, HER BİR FİRMANIN FİNANS VE ÖDEMELERDE DAHA TANIMLANMIŞ KULLANIM DURUMLARI ARACILIĞIYLA YERİNİ BELİRLEMESİ İLE KRİPTO PARA BİRİMLERİNİN, STABLECOİN’LERİN VE CBDC’LERİN DAHA BÜYÜK BİR EVRİM GEÇİRMESİNİ BEKLİYORUM.

Michael Zochowski: Ethereum’un DeFi alanındaki pazar payı bu yıl düşecek

DeFi alanında, Ripple’ın DeFi başkanı Michael Zochowski, “gerçekten yararlı” projelerin, ilk projeler konsolide edildikçe, satın alındıkça veya kapatıldıkça kullanıcı tabanını büyüteceğini tahmin ediyor. 

Michael Zochowski ayrıca Ethereum’un DeFi alanındaki pazar payının bu yıl düşeceğini tahmin ediyor. Michael Zochowski konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2021’İN SONUNDA DEFİ’DE DAĞITILAN DEĞERİN EN AZ %25’İNİN ETHEREUM DIŞINDAKİ AĞLARDA OLACAĞINA İNANIYORUM.

Asheesh Birla: Önümüzdeki yıl bir kripto şirketinin bir finans kurumu satın aldığını bile görebiliriz

Ripple’ın kurumsal ödeme sağlayıcıları ağı RippleNet’in genel müdürü Asheesh Birla, geleneksel finans kurumlarının sahip olduğu statükonun, finansal teknoloji ve kripto para şirketlerinden gelen bir tehditle karşı karşıya kalmaya devam edeceğini tahmin ediyor. Asheesh Birla konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

GELGİT DÖNÜYOR. ÖNÜMÜZDEKİ YIL BİR FİNTECH VEYA KRİPTO PARA BİRİMİ ŞİRKETİNİN GELENEKSEL BİR FİNANS KURUMU SATIN ALDIĞINI BİLE GÖREBİLİRİZ.

David Schwartz: 2021, teknik yeniliklerin Blokchain’leri iyileştirmeye devam ettiğini görecek

Ölçeklenebilirlik ve sürdürülebilirlik ile ilgili olarak, Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu David Schwartz, Proof-of-Work teknolojilerinden uzaklaşmayı öngörüyor. David Schwartz konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

GERÇEK ŞU Kİ POW SİSTEMLERİ ÇOK FAZLA KAYNAK VE ENERJİ TÜKETİYOR. EN UCUZ GÜCE SAHİP MADENCİLER KİLİT PAYDAŞLAR HALİNE GELDİKÇE, ZAMAN İÇİNDE MERKEZİLEŞMEYE DOĞRU KAÇINILMAZ BİR EĞİLİME SAHİPTİRLER. 2021, TEKNİK YENİLİKLERİN BLOKCHAİN’LERİ İYİLEŞTİRMEYE DEVAM ETTİĞİNİ GÖRECEK…

Monica Long: 2021, kripto paraların ilk hedefinin gerçekleştirileceği yıl olacak

Ripple’ın geliştirici platformu RippleX’in genel müdürü Monica Long, kripto paraların toplum üzerindeki potansiyel etkisine odaklanıyor ve 2021’in kripto paraların ilk hedefinin gerçekleştirileceği yıl olacağını öngörüyor. Monica Long konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

2021’DE KRİPTO PARALARIN, “FİNANSMANIN DÜNYANIN YETERSİZ HİZMET ALANLARI İÇİN DAHA ERİŞİLEBİLİR VE ADİL HALE GETİRİLMESİ” YÖNÜNDEKİ ORİJİNAL VAADİNİ YERİNE GETİRECEĞİNİ GÖRECEĞİZ.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!