featured
alım-satım-piskolojisini-yönetmek

Alım Satım Psikolojisini Kontrol Etmek

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İşte üretken olmayı öğrenmenize ve duygularınızı kontrol altına almanıza yardımcı olacak 4 pratik öneri:

 1. Alım satım hakkında yeni bir şeyler öğrenin: Mum grafikleri ve indikatörler hakkında eğitim alın. Konu hakkında birden fazla kitap okuyun, uzmanların eğitim videolarını izleyin. Yeteri kadar eğitim videosu bulamadığınıza inanıyorsanız çevrimiçi eğitim sitelerine göz atmayı deneyin.
 2. Detaylı piyasa analizleri yapın: Piyasada tam şu an neler olduğunu kaçırmak istemezsiniz değil mi? Piyasadaki düşüş zamanları, detaylı pazar araştırmaları yapmak için harika bir fırsat olabilir.
 3. Alım satım stratejinizi yazıya dökün: Eğer bir stratejiniz yoksa bir tane hazırlamanız, eğer varsa planlamanızı düzenli olarak gözden geçirmeniz gerekecek.
 4. Stratejinize sadık kalın! Stratejinizi, daha önce yaptığınız araştırmalar ve edindiğiniz tecrübeler neticesinde oluşturduğunuzu unutmayın. Eğer alım satım işlemlerinizin sonuçlarından memnun değilseniz, stratejinizi gözden geçirmeyi düşünebilirsiniz. Stratejiler, her zaman geliştirmeye açıktır; stratejinizin hangi bölümlerini geliştirebileceğiniz hakkında düşünün ve kendi stratejinizi geliştirmeyi deneyin.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. 11 Nisan 2022, 11:32

  […] Alım satım stratejisini, tüm alım satım hareketleriniz için geniş kapsamlı bir plan olarak tanımlayabiliriz. Bu strateji, alım satıma yönelik tüm girişimlerinizde size rehberlik edecek genel bir çerçevedir. […]

  Cevapla
 2. 10 Aralık 2022, 23:32

  […] psikolojisi teorisinin geçerli olduğu varsayılırsa, tacirin bu teoriyi anlaması daha karlı zamanlarda […]

  Cevapla
Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!