featured
Bitcoin Ayı Kesişimi

Zincir üstü verilerde ayı kesişimi görünmeye başladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) fiyatındaki düşüş, Rusya’nın Ukrayna’ya saldırı hamlesinin ardından 22 Şubat itibarıyla daha da derinleşti.

Rusya, pazartesi günü Asya piyasasındaki BTC yatırımcılarının üzerinde toplanan fırtına bulutlarının  müsebbibi konumundaydı.

Çin’den gelen düzenleyici baskının ardından, Tencent dahil olmak üzere en büyük teknoloji hisse senetlerinde iki günde önemli düşüşler gözlendi.

Popüler analist Matthew Hyland, salı günü yaptığı açıklamada, “39.600 dolar şimdi Bitcoin boğalarının tekrar elde etmesi gereken yeni kritik direnç” açıklamasında bulundu.

Üç günlük grafikte hareketli ortalama yakınsama/ıraksama verilerine vurgu yapan analist, yükseliş kırılımı görmek yerine, düşüş eğiliminin yaşanma ihtimalinin daha fazla olduğu yorumunda bulundu.

Piyasa duyarlılığı, Kripto Korku ve Hırs Endeksi değerinin 100 üzerinden 20’ye düşmesinden de anlaşılacağı üzere “aşırı korku” seviyesinde geziniyor.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!