MX Token
MX Token

Yeterince değerlenmemiş borsa tokenlerin biri MX bir sonraki BNB olabilir mi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Kripto para borsası MEXC Global, 2018’in ortasında borsa tokeni MX’i piyasaya sürdü. Lansmanından bu yana, token inişler ve çıkışlar yaşadı ve önemli bir artış gördü. Kasım ayında en yüksek değeri olan 3.7 dolara ulaştı. Şu anki fiyatı ise 2,2 doların üzerinde.

Bu yazıda, MX tokenine ve rakiplerine daha yakından bakacağız, onun patlayıcı büyümesinin arkasında ne olduğunu bulmaya çalışacağız ve önümüzdeki yıl MX’e yatırım yaparsak neler elde edebileceğimizi göreceğiz.

MX Token Nedir?

MEXC ekosistemindeki toplulukları, ekipleri ve ortakları birbirine bağlamada temel bir rol oynar. Spesifik olmak gerekirse, aşağıdaki gibi 3 ana işlev için tasarlanmıştır:

  • Kullanıcıların platformda indirimli işlem ücreti ödemesine olanak tanır
  • En yeni ortak projeleriyle bağlantı kurmak için Launchpad, Kickstarter, M-day ve daha fazla etkinliğe katılmak için kullanılır.
  • MEXC topluluğunun faydasına hizmet eder ve kullanıcıları oylama vb. gibi topluluk yönetiminde yer almaya teşvik eder.

2021’in başlarında MEXC Global, “Growth for Everything” girişimini başlattı ve BSC ile HECO’nun zincirler arası ilk varlığı oldu. Kullanım senaryolarını genişletmek ve topluluğu desteklemek için zincir üstü krediler, madencilik, DEX ticareti ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli pazarlama faaliyetleri başlatıldı.

MEXC ekosisteminin gelişimini desteklemek için MX 2.0 teklifi, birkaç hafta önce MX topluluğu tarafından onaylandı. Onaydan bu yana 100 milyondan fazla MX tokeni hemen yakıldı. Ayrıca, Ocak 2022’den itibaren, MEXC platformunun tüm karının %40’ı, ikincil piyasadan MX tokenini üç ayda bir geri almak için tahsis edilecek ve ardından yakılacaktır.

2021’de MX Token ve BNB Trend Analizi

Bir kategori olarak, borsa tokenleri, kripto borsası ekosistemindeki hizmetler için ödeme yapmak ve bir piyasa düşüşü sırasında riskten korunmak için kullanılabilecek yardımcı tokenleridir.

Göreceli olarak düşük korelasyonlu BTC sayesinde, borsa tokenleri de portföyünüzü çeşitlendirmenin harika bir yoludur. Son birkaç yılda, kripto para borsaları tarafından piyasaya sürülen tokenler, yatırımcıların ilgisini giderek daha fazla çekti.

MEXC ve Binance tarafından verilen yerel tokenlerin YTD getirilerinin grafiğini çıkardık ve şunu bulduk:

  • MX ve BNB, güçlü bir pazar performansı ve servet etkisini gördü.
  • MX ve BNB için benzer bir eğilim varken, MX daha güçlü performans gösterdi.

Piyasaya genel olarak baktığımızda, boğa piyasasının en parlak döneminde MX tokeninin diğer borsa tokenlerinden daha hızlı büyüdüğü görülebilir.

MX Token Fiyat Analizi ve Gelecek Tahmini

MX’in performansı birçok beklentiyi aştı.

MX piyasaya sürüldüğü 2018’de yıl boyunca 0,003 dolar civarında işlem gördü. Fiyat, tüm kripto para piyasasının patlama yaptığı 22 Nisan’da 0.0152 dolardan başlayarak 2019’da katlanarak yükseldi. Bir haftadan kısa bir süre içinde fiyat, %590’lık bir artışla 0.0905$ oldu. Ekim 2019’da 0,2 doların altına düşmeden önce 24 Haziran’da tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,4180 dolara ulaştı. MX tokeninin değeri Ocak 2020’de 0,1 doların altına işlem görene kadar düşmeye devam etti. Ardından 2020’nin sonunda istikrarlı bir şekilde 0,15 dolara yükseldi.

2021’de token 0.1473 dolardan işlem görmeye başladı ve Şubat ayına kadar 1 doların üzerinde işlem görüyordu. Şok edici bir şekilde, akıllı yatırımcıların yılbaşından bu yana 20 kat kazanç elde ettiği 10 Mayıs’ta 2.96 dolara ulaştı

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!