XDC Network Yorum
XDC Network Yorum

XDC Network Altcoin Yorumu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu haftanın en fazla fiyat artışı yaşayan altcoin’i XDC Network (XDC) oluyor. 27 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında en fazla değer kazanan altcoin’ler mercek altında.

Hangi kripto para birimleri en çok kazandırdı?

Kripto para piyasasına ait güncel verileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 27 Aralık 2021- 2 Ocak 2022 tarihleri arasında, en çok kazandıran altcoin bilgilerini bulabileceğiniz yazı başlıyor. Yazıda yer alan tüm sayılar, yazının yazıldığı andaki değerlerdir.

En Çok Kazandıran Altcoin – Bu Hafta

XDC Network Yorum

CoinMarketCap verilerine göre XDC, son 24 saatte yüzde 5,16 düşmesine rağmen, son 7 günde yüzde 20,83 yükselerek 0,099 dolar seviyesine yükseldi. 

XDC Network, global ticaret ve finansal işlemler yapmaya yarayan hibrit bir blockchain ağıdır. XinFin protokolündeki bir işlemin onay süresi yaklaşık iki saniyedir. 

XDC’nin toplam piyasa büyüklüğü ise 1,22 milyar dolardır.

XDC Network Nedir

XinFin Network, merkezi olmayan bir Blockchain ağıdır. Söz konusu ağ, finansal işlemler ve ticaret için ortaya çıkmış hibrit özelliği taşımaktadır. 

Kurumsal kullanım için hazırlanmış olan XinFin Network ağı, özel ve açık Blockchain ağlarını akıllı kontratlar sayesinde bir araya getiren bir projedir. XDC Coin ise XinFin ağında kullanılan temel token’dır.

XDC Coin Geleceği

2021 yılında kripto para piyasalarında kurumsal yatırımcıların yoğunluğu dikkat çekmeye başladı. XinFin de kurumsal kullanıma uygun olarak oluşturulmuş bir Blockchain ağı olarak tasarlandı. Bu protokol üzerinde saniyede 2 binden fazla işlem yapılabilmektedir. İşlemlerin onay süreleri 2 saniyedir ve ağda bir işlem ücreti ortalama 0,0001 dolardır.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!