featured

WIF Coin ve Bu 6 Altcoin’den Listeleme Dahil Sıcak Haberler Var

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

CoinList, Mystiko (XZK) topluluk satışını başlattı. Bitget, Goldfinch’i (GFI) DeFi ve RWA alanlarında listeleyecek. Dogwifhat (WIF Coin), son yükselişiyle PEPE’yi geçerek meme coin liginde 3. sıraya yerleşti. Ve daha fazlası…

WIF Coin ve bu altcoin’den haberler var!

CoinList Mystiko (XZK) topluluk satışını açtı

CoinList, gizlilik altyapısı Mystiko (XZK) topluluk satışını başlattı. Her bir coin 0,15 dolara satılıyor. Kriptokoin.com olarak daha önce Mystiko.Network’ün Peak XV Partners liderliğindeki 18 milyon dolarlık tohum finansman turunu tamamladığını bildirmiştik.

Bitget bugün Goldfinch’i (GFI) listeye ekleyecek

Bitget, Goldfinch’i (GFI) DeFi ve RWA alanlarında listeleyecek. Goldfinch merkezi olmayan bir kredi protokolü. Bitget’te para yatırma kanalı şu anda açık. Ayrıca borsa, ticaret kanalını bugün saat 19:00’da açacak. Buna ek olarak, 10.000 ABD Doları değerindeki GFI’yi paylaşmak için bir yeniden şarj iadesi de başlatıldı. Etkinlik dönemi 29 Mart TSİ 22:00 ile 5 Nisan TSİ 22:00 arasında olacak.

Dogwifhat (WIF Coin) üçüncü sıraya yerleşti!

Memlerden esinlenen kripto para birimi Dogwifhat (WIF Coin), PEPE’yi geçti. Böylece, kripto piyasasındaki üçüncü en büyük meme coin unvanını aldı. WIF Coin fiyatı bugün 4 doların üzerine çıkarak yeni bir ATH kaydetti. Dogwifhat’ın piyasa değeri şu anda 4 milyar dolar gibi etkileyici bir seviyede bulunuyor. Böylece, önde gelen meme coin’leri DOGE ve SHIB’nin hemen arkasına yerleşiyor. Ayrıca WIF Coin, kripto alanında önemli bir oyuncu olarak konumunu sağlamlaştırdı.

Prisma Finance saldırganlarından olumlu mesaj!

Cyvers Alerts sistem izlemesine göre, Prisma Finance saldırganları bir kez daha proje ekibine mesaj gönderdi. Saldırganlar, “Bir sonraki adıma geçmeden önce fonları daha güvenli bir yere aktarmak istiyorum. Lütfen soruma cevap verin.” dedi. Bu bağlamda şu soruları sıraladı:

Soru 1. “Akıllı sözleşme” terimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Soru 2. Bu sözleşme dağıtılmadan önce denetlendi mi? Soru 3. Bu durumda geliştiricinin sorumluluğu nedir? Bunu, ciddi sözleşme denetimleri, geliştiricilerin işe karşı tutumları ve proje sorumlulukları hakkında farkındalık yaratmaktan başka bir nedenle yapmıyorum.

Dev bir balina Binance’ten 39,39 milyon GMT çekti

On-chain veri izleyicisi Ai_9684xtpa’nın bildirdiğine göre, kısa süre önce belirli bir balina bir kez daha Binance’den 39,39 milyon GMT çekti. Bu miktar yaklaşık 14,7 milyon dolara tekabül ediyor. Şu an itibariyle, bu adreste 215 milyon GMT (toplam dolaşımın %11,63’ünü oluşturuyor) var. Yani balina yaklaşık 80,12 milyon dolarlık GMT biriktirmiş durumda.

Bir trader DEGEN’le 272X yaptı!

On-chain analitik platformu Lookonchain’e göre, bir trader 15 Ocak ve 21 Ocak tarihlerinde 260 milyon DEGEN satın almak için 7,35 Ethereum (yaklaşık 18.000 dolar) harcadı. Bu trader, DEGEN’in patlamasıyla yaklaşık 5 milyon dolar kazandı. Diğer bir ifadeyle trader 272X kazanç elde etti. Yatırımcı 102,5 milyon DEGEN (yaklaşık 1,26 milyon dolar) sattı. Ayrıca, halen elinde 157,5 milyon DEGEN (yaklaşık 3,75 milyon dolar) tutuyor.

Bitlayer, Teşvik Programı’nın kayıtlarını açtı

Bitcoin L2 projesi Bitlayer, bir dizi ekolojik teşvik programı Ready Player’ı başlattığını duyurdu. Böylece, Ready Player One etkinliğinin ilk aşamasını resmen başlattı. Bu plan esas olarak Bitlayer main-net’e yerleştirilen ekolojik projelere yönelik bir teşvik. Bitlayer ekosisteminin inşasına kaydolan ve katılan ekipler, ekolojik katkılarına bağlı olarak cömert token ödülleri alacaklar. Etkinlik ödüllerinin ilk aşamasının toplam değeri 50 milyon doları aşıyor.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!