NFT
featured
hamstertoken nedir nasıl satın alınır

Twitter CEO’sunun paylaştığı Hamster (HAM) Token Nedir? Nereden Alınır?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hamster Token, nedir? Nasıl satın alınır? Hamster Token ne iş yarar? Hamster Token için tüm bilgiler sizlerle.

Hamster Token, Binance Smart Chain ağında oluşturulmuş merkezi olmayan topluluk odaklı bir meme tokenidir. Hamster Tokeni Finansal Özgürlüğü ve piyasa dalgalanmalarının neden olduğunu olumsuzluklardan etkilenmemeyi hedefler.

HAMSTER Token Nedir

Pancakeswap da satışa çıktığı ilk günden itibaren büyük rağbet görüp sonrasında her şey buraya kadarmış dedikleri gün, Binance Ceo CZ adına yapılan coin yakımları ile tekrar ilgi odağı olan, sonrasında peş peşe gelen Cointiger, Xt ve son olarak Hotbit listelenme haberleri ile topluluğunu büyüten ve gönüllere giren coin oldu.

Hamster Token arzının yarısı belirli zamanlarda açılmak için kitlendi. Şu an Burn adresinde Arzın %42’si bulunuyor. Kontrart adresinde de tokenlerin arzının %30’u bulunuyor. Jack Dorsey’in tweetinden sonra popüler hale gelen Hamster Token sahibi sayısı 12.816 ulaştı.

HAMSTER Token Nereden Alınır?

HAM Tokeni şu an sadece PancakeSwap Merkeziyetsiz borsasında bulunuyor. Jack Dorsey Başka tweetlerinde bahsederse Fiyatında daha da artış gözlenebilir.

Hamster Token fiyatını son 24 saatte %200 Yükseltti. Ham Tokeni almak için PancakeSwap Borsasını ziyaret edebilir, HAM Tokeni satın alabilirsiniz.

Twitter Kurucusu Jack Dorsey: Hamster Paylaşımı

Jack Hamster paylaşımı ile; Hamstercoin’in hem Ethereum hem de Elon Musk’un kripto para birimine destek verdiği Dogecoin’den daha iyi olduğunu ima edildi.

Hamster Token için %200 gibi bir artışın ana kaynağı, Twitter kurucusu Jack paylaşımı oldu. Bununla birlikte başka ünlü isimlerde aynı şekilde HamsterCoin için destek verdi. Twitter Ceo’su Jack’in de Hamster’ı desteklemesi, asıl fitili ateşleyen dönüm noktası oldu.

Bu yazının yazıldığı esnada x5 fiyat artışı yakalanmış görünüyor. Dünyanın dört bir yanından haber sitelerinden gelen Jack ve Hamster paylaşımı coin gündemine damga vurdu.

Ünlü CEO David; Hamster Coin için artık gerçek olduğunu belirten paylaşımı ile, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

İlk defa Jack bir meme coin paylaşımında bulundu. Bununla Elon doge coin paylaşımları ve shiba paylaşımlarına karşı bir meydan okuma olduğu görülüyor.


Hamster Web: https://www.hamsterfinance.com
Hamster Telegram “Finans”: https://t.me/Hamster_Finance
Hamster Telegram “Türkiye”: https://t.me/HamsterTurkiye
Hamster Twitter: https://twitter.com/_hamster_coin
Hamster Medium: https://support-79390.medium.com/

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!