featured
bitci-millitakımsponsorluk

Türkiye Basketbol Federasyonu ile Bitci TeknolojiArasında Sponsorluk Sözleşmesi İmzalandı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile Bitci Teknoloji arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu ve Bitci Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Çağlar arasında imzalanan anlaşmayla, Bitci.com TBF’in ana sponsorları arasına katıldı.

Anlaşmanın ardından bir değerlendirmede bulunan TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, “Blockchain teknolojisinin ülkemizdeki öncü kurumlarından Bitci Teknoloji ile Türkiye Basketbol Federasyonu arasındaki iş birliğinin ilk adımlarını atarken çok heyecanlıyız.

Basketbol, ülkemizde günden günegelişen kültürü ve farkındalığıyla kitle iletişiminde de önemli bir güç haline gelmiştir. Bu güce inananmarkaları ve sektörleri toplumla buluşturabilmek, onların Türk sporuna sunacağı pozitif katkılarınönünü açmak fazlasıyla önemsediğimiz bir konudur.

Bitci Teknoloji ile yaptığımız değerli iş birliği de buanlayışın bir yansımasıdır. Anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyor, kendilerinebasketbola duydukları güven ve destekleri için bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Bitci Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Çağdaş Çağlar ise, “Blockchain teknolojisinin bugün bizleresundukları sadece buzdağının görünen kısmı. Bitci olarak, bu teknolojiye Türkiye’de öncülük etmektendolayı son derece mutluyuz. Attığımız bu imzalarla blockchain konusundaki bilgi birikimimizi vetecrübemizi Türkiye Basketbol Federasyonu ve basketbol milli takımlarımız için kullanacağız.

Ülkemizde basketbola çok yoğun bir ilgi var. Bu iş birliği kapsamında sunacağımız çözümlerle biryandan izleyici deneyimini bir üst seviyeye çıkartırken bir yandan da ülkemizdeki basketbol sevgisini perçinlemeyi hedefliyoruz.

Bugüne kadar bizleri başarılarıyla gururlandıran Kadın ve Erkek A Milli Takımlarımız, umuyoruz bu iş birliğinin verdiği güçle daha nice zaferlere imza atacak. Bu süreçte emeği geçen, TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu başta olmak üzere tüm yönetim kuruluna ve tüm idari yönetimine teşekkürlerimizi sunuyoruz.” diye konuştu.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!