a
r
r

Toplam piyasa değeri olarak Bitcoin Facebook’u geçti

Bitcoin fiyatı dünya trendinde 45.000 dolar bandına doğru giderken, rekor üstüne rekor kırmaya edip, Piyasa değeri olarak Facebook u geçti.

Bitcoin dünya trendinde 45.000 dolar bandına doğru giderken, rekor üstüne rekor kırmaya devam ederken bir yandan piyasa değeri olarak Facebook’u geride bıraktı.

Bunun üzerine Bitcoin’in piyasa değeri 770.65 milyar dolara yükseldi ve Facebook, Tencent ve Alibaba gibi önemli devleri geride bıraktı.

Kaynak: https://companiesmarketcap.com/assets-by-market-cap/

2020 yılının sonunda Visa, Samsung ve Walmart gibi önemli şirketleri piyasa değeri sayesinde geride bırakan Bitcoin, 29 bin dolara ulaştığında Warren Buffett’ın sahip olduğu çok uluslu şirketler grubu Berkshire Hathaway şirketi ile eşdeğer hale gelmişti. Bununla birlikte dün Tesla hisseleri ile eşit piyasa değerine ulaşan Bitcoin bugün en değerli 10 varlıktan biri haline geldi.

Şimdi ise Dünya markası olan Facebook şirketinide, piyasa değeri olarak geride bırakarak rekor kırmayda devam ediyor.

Acaba Bitcoin piyasa değeri olarak önündeki rakipleri Google, Silver, Amazon, Microsoft, Apple gibi şirketleride geçebilecekmi.

Geçtiğimiz dönemde Bitcoin piyasa değeri olarak geride bıraktı ve herkesin bildiği şirketlerede birlikte göz atalım.

Kaynak: https://companiesmarketcap.com/assets-by-market-cap/

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

r
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.