featured

TIDEX Token: Hırsını Fırsata Çeviriyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Muazzam hırsı ve kripto dünyasının en saygı duyulan isimlerinden biri olan Alexander Ivanov tarafından tavsiye edilen TIDEX borsası, kurulduğu yıl olan 2017’den beri dünyanın bir numaralı kripto borsası olma hedefine ulaşmak için istikrarlı şekilde çalışıyor. Ayrıca TIDEX borsası, Alexander’ın uzman rehberliğinde ilk 100’ün zirvesine tırmanmaya devam ediyor.

Diğer birçok proje arasında Alexander Ivanov’un muhtemelen en çok bilinen projesi, 3 milyar dolar piyasa değerine ulaşan açık kaynaklı, merkezsiz teknoloji sağlayan bir şirket olan “Waves platformu” oldu. Bu yüzden TIDEX, şirketin hedeflerine ulaşması yolunda Alexander gibi deneyimli ve etkili bir kişiye sahip olduğu için kendini şanslı hissediyor.

Borsa, kuruluşundan bu yana itibarını sağlamlaştırdı. Bunun en önemli nedeni, şirketin yenilikçi anlayışa sahip olması ve bir hedefe ulaştıktan sonra ara vermeden bir sonraki hedef için çalışmaya başlaması. Örneğin TIDEX, tam teşekküllü bir Metaverse’ün en önemli parçası olan oyna-kazan artırılmış gerçeklik uygulamasını çoktan başlatmış durumda.

Şu an karşımızda başlı başına bir ekosistem haline gelmiş olan bir kripto para borsası var. TIDEX, mirasını geleceğe taşıyan bir marka olmak istiyor.

Bir token hareketinden daha fazlası

TIDEX kısa süre önce tüm kripto alanını, çok az endüstri gözlemcisinin beklediği haberlerle ters köşe yaptı. İnanılmaz bir şekilde, piyasadaki en eski ve en başarılı borsalardan biri, bunca yıldan sonra TIDEX tokenini (TDX) kendi yerel tokeni olarak piyasaya sürmek üzere olduğunu açıkladı. Ayrıca, ana hedefinin yanı sıra şirket, hedeflerini daha da artırarak dünyanın bir numaralı token çıkartma platformu olmayı hedefliyor.

Bu dikkat çekici ve beklenmedik duyuru, yatırımcıların kulağına çok hoş geldi ve üzerinden bir aydan uzun bir süre geçmesine rağmen hâlâ endüstride heyecanla karşılanmaya devam ediyor. Ne de olsa, halkın böyle iyi bilinen ve prestijli bir projeye katılmasına her gün izin verilmiyor.Özellikle de Alexander Ivanov’un dahil olduğu bir projeye. Bunun yanında tecrübeli yatırımcıların Alexander’ın adının geçtiği projeleri nasıl dikkate aldığını söylemeye gerek bile yok.

Beklenti oluşturma

TIDEX, tüm tanıtım kanallarını kullanarak duyurusundan kısa bir süre sonra 20 milyonluk devasa bir TDX tokeni airdrop’u gerçekleştirdi ve etkili bir pazarlama stratejisi yürüttü. Airdrop, son derece yüksek talep nedeniyle planlanandan çok daha erken sonlandı ve bu yolla platforma 200.000’den fazla yeni kullanıcı kazandırılmış oldu.

Daha sonra platform, yatırımcılara sınırlı bir sürede 21 milyon tokeni %5 indirimli sunmak için kendi CEX Launchpad’ini kullandı. Şaşırtıcı bir şekilde, bu tokenler, 2 dakika içinde tükendi ve yine tokene olan talep, sadece token kıtlığını ve değerini artırmaya yardımcı olacak kullanılabilirliğin önüne geçti.

Ve bu öylesine şık bir hareket oldu ki indirimli tokenleri satın alacak kadar şanslı olan yatırımcılar, borsanın launchpad’i, NFT pazarı ve Tidex’in kendi bankası da dahil olmak üzere tüm hizmetlerine anında erişim sağladı.

Kâr etmek için çok geç değil

Buraya kadar okuduktan sonra zaten treni kaçırdığını ve okumaya devam etmenin bir anlamı olmadığını düşünenler devam edin, çünkü henüz fırsatı kaçırmadınız.

TIDEX, 15 Haziran 2022 tarihinde bir IDO (İlk Dex Teklifi) gerçekleştirmeyi planlıyor ve rekorlar kıran bir geliştirme merkezi olan Bluezilla ile iş birliği yaptı. TDX tokeninde alım satım aynı günde daha sonra başlayacak şekilde ayarlandı. Bu nedenle, ciddi bir kâr elde etmek isteyenler, eğer hızlıysanız, fırsat hâlâ kapınızda.

BSCPad, ETHPad, VelasPad, PolyPad ve ADAPad gibi platformlardan herhangi birinde satın alınabilecek 10.500.000 dolar değerinde TDX tokeni olacak.

Bu, TDX’i inanılmaz düşük fiyata satın almak için muhtemelen son fırsat olacak. Tokenin yalnızca 0,10 dolarlık sabit bir başlangıç ​​fiyatı ile hızlı bir şekilde satılması bekleniyor ve fiyatının TDX ticaretinin başlamasından birkaç dakika sonra binlerce yüzde artabileceği düşünülüyor. Bu nedenle, erkenden orada olun ve satın almak için tetikte bekleyin.

Kimler ilgileniyor? O halde 15 Haziran’ı ajandanıza ekleyin ve fırsatı kaçırmayın. TDX tokenleri TIDEX, Pancakeswap, Uniswap ve Wagyuswap borsalarından herhangi birinden satın alınabilir.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!