featured

Tasarruflarınızdan Kazandığınız Faizi Birkaç Kolay Adımda Artırın

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Kripto paralarınızdan %8’e varan yıllık faiz getirisinin yanında stablecoinlerinizden %12’ye varan yıllık faiz getirisini nasıl kazanabileceğinizi öğrenin*

Tasarruf hesaplarına uygulanan faiz oranlarının sıfır düzeyinde veya altında seyretmesiyle birlikte, pasif gelirinizi takviye etmek gün geçtikçe daha zor bir hal almaktadır. Bu trende karşı bir hamle olarak, Nexo kullanıcılarının faiz ödemelerini native NEXO Token cinsinden almaları sayesinde nakit ve dijital varlıklarından elde ettikleri getiriyi en üst düzeye çıkarmasına olanak tanıyan, tamamlayıcı bir özellik olan Earn in NEXO:Earn on Crypto paketini kullanıma sunmuştur.

Earn in NEXO seçeneği, platformda desteklenen tüm varlıklar için geçerlidir ve bu varlıklardan ilave %2 yıllık faiz getirisi kazanmalarını mümkün kılmakta, Earn paketinde en yüksek faiz oranını kripto paralar için %8’e, stablecoinler için %12’ye çıkarmaktadır.

Kısa Bir Not: NEXO cinsinden ödenecek faiz için kullanılan bütün tokenler serbest piyasadan temin edilecek, dolayısıyla dolaşımdaki para arzını ETKİLEMEYECEKTİR.

Sözü daha fazla uzatmadan, NEXO cinsinden faiz kazanmaya başlamak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

1. Hesabınızı nexo.com adresinden oluşturun veya zaten hesabınız varsa platform.nexo.com adresinde oturum açın.

2. “Profilim”e tıklayın → “Ayarlar” sekmesini seçin → “Tasarruf Faizi Tercihleri” seçeneğine gidin

3. Faiz getirinizi NEXO Token cinsinden almak ve tasarruflarınızdan %2 daha fazla kazanmak için “Faiz ödemesi NEXO Token ile yapılsın” seçeneğini işaretleyin

4. Bu seçenek artık etkinleştirilmiştir ve faiz ödemeniz otomatik olarak Tasarruf Cüzdanınıza yapılacaktır.

İlave %2 yıllık faiz getirisi kazanmak için tek seferlik Kimlik Doğrulama Müşteri Tanıma (KYC) sürecinden geçmeniz gerektiğini lütfen göz önünde bulundurun. Kimlik Doğrulama adımını henüz tamamlamadıysanız, tamamlamanız istenecektir.

Earn in NEXO, optimal faiz oranları için tokenlerinizi elde tutmayı teşvik eden NEXO yatırım bonusunu tamamlamak için tasarlanmıştır. O yüzden size özel faiz oranının NEXO Token’ların Tasarruf Cüzdanınızdaki diğer varlıklara oranıyla belirlendiğini de lütfen göz önünde bulundurun.

Earn on Crypto ürünümüzde en yüksek faiz oranlarını – yani kripto paralardan %8 ve stablecoinlerden %12 – kazanmak için, Tasarruf Cüzdanınızdaki varlıkların toplam değerinin %10’u kadar NEXO Token bulundurmanız gerekir. Varlıklarınızın en az %10’unu NEXO Token’larda tutmazsanız, ayrıcalıklı Earn in NEXO oranlarından yine faydalanacaksınız ama bu durumda kripto paralardan %7, stablecoinlerden %10 kazanacaksınız.

NEXO Token’ın mevcut avantajlarını tamamlayan bir özellik olarak, Earn in NEXO ürünümüz native tokenimizin Nexonomics adını verdiğimiz token ekonomisini güçlendirmektedir. Yüksek getirili Tasarruf Cüzdanınıza ayrıcalıklı faiz oranları sağlamasının yanında, NEXO sadece %5,9 yıllık bileşik faizle en düşük faiz oranından borç almanıza, daha yüksek getiri elde etmenize ve Nexo net kârının %30’unu token sahiplerine dağıttığı için temettü almanıza olanak tanımaktadır. Nexo, hem müşterileri hem de şirket için faydaları en üst düzeye çıkarmak amacıyla native tokenine sürekli yeni özellikler kazandırmakta, geleneksel finans ve blok zincir teknolojisinin en iyi özelliklerini harmanlayan, benzersiz bir yatırım aracı sunmaktadır.

Kolayca token satın almak için Nexo platformunu veya NEXO’nun listelendiği 15+ borsayı kullanabilirsiniz.

#tokenUp (token yatırımı yapın) ve bir adım önde olun,

Nexo Ekibi

*Not: Yasal kısıtlamalar nedeniyle, Earn in NEXO ürününün şu anda ABD’de yerleşik müşterilere sunulmadığını lütfen dikkate alın.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!