NFT
featured

Symbiosis Finans’ın Beta Mainnet Şimdi Lansman için Hazır

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu noktaya, uzun bir test süreci, sürekli geliştirme ve tonlarca sıkı çalışmanın ardından gelindi. Bu lansmanla, kripto alanındaki diğer büyük projelerle rekabet etmek için küresel sahneye çıkmaya hazır olduğumuzu duyuruyoruz. Ve son olarak, ağımızı kendiniz test edebilirsiniz.

Uzun lafın kısası, ana ağ lansmanının beta sürümüne hazırız.

Takas özelliği, amacına uygun hale getirmek ve ilk ürün hipotezini test etmek için gerekli olan birkaç sınırlamayla beta modunda kalacak. Bu yüzden ona Beta diyoruz.

Sermaye Verimli Stabil Coin DEX’i

Başka bir köprü gibi algılandığımız gerçeğiyle birçok kez karşılaştık.

Bu, gerçeklikten uzak.

Symbiosis, tam donanımlı bir AMM DEX’tir. Bu nedenle, Symbiosis’te desteklenen tüm Blockchain ağları, likidite havuzları olarak çalışır.Bunun anlamı, bir kripto varlığın fiyatının bir havuzda bulunan varlığın hacmine bağlı olmasıdır. Dolayısıyla, likidite havuzundaki bir varlığın hacmindeki herhangi bir azalma veya artış, fiyatları üzerinde etkili olacak ve bu, traderlar için arbitraj fırsatları oluşturacaktır.

Ayrıca, bir ağdan diğerine varlık akışlarının özel bir şekilde yönlendirilmesinin teşvik edici olacağını öngörüyoruz. Bu, özellikle farklı Blockchain ağlarında çalışan sabit kripto paralar için ilginç bir kullanım durumu olacak.

Şu anda, Uniswap, PancakeSwap, Pangolin ve QuickSwap dahil olmak üzere önde gelen dört merkezsiz borsayı destekliyoruz. Ana hedefimiz desteklenen DEX’ler listesini büyütmek ve aralarında rekabet yaratmak olduğundan, zamanla Symbiosis’e daha fazla DEX ekleyeceğiz. Bu da takas sırasında kullanıcılarımızın her zaman en iyi fiyatları edinmesinisağlayacak.

Symbiosis’in Beta Mainnet’i ne tür birağdır?

Beta ana ağımız, kullanıcıların Symbiosis’i kullanmak için özel bir yazılıma ihtiyaç duymadan herhangi bir tokeni başka bir token ile değiştirmelerini sağlar. İşte Bu kadar kolay.

Web ve mobil tarayıcıları kullanmakta fayda var. Ayrıca, Symbiosis, MetaMask, Coin98, Trust Wallet, ONTO Wallet ve daha fazlası da dahil olmak üzere önde gelen cüzdanlarla uyumludur. Bunun yanındacüzdan bağlantı seçeneği de vardır.

Ek olarak, herhangi bir ağdaki likiditeyi tek bir arayüzden yönetmeyi mümkün kılıyoruz, bu da başlı başına önemli bir avantaj. Strateji açısından, hazır mobil SDK ve JS/TS kitaplıkları ile B2B’ye de çok önem veriyoruz. Son zamanlarda birkaç cüzdan ekledik ve daha pek çoğu entegrasyon için sıraya girmiş durumda.

Güvenlik, Symbiosis ekibi için olmazsa olmazlardandır. Bu nedenle SlowMist, Omniscia ve Zokyo tarafından ayrı ayrı gerçekleştirilen 3 ciddi güvenlik denetiminden geçtik. Ve daha fazla denetimle devam ediyoruz.

Mainnet lansmanından sonra Solana, Terra, Celo, Boba ve Aurora gibi yeni nesil Blockchain’leri de ekleyeceğiz. Ayrıca, uygulanan yan zincirler ve birleşik AMM havuzları, akıllı emir yönlendirme, birleşik çapraz zincir farm özelliği ve çok daha fazlasından oluşan harika özellikler içeren Symbiosis v.2 protokolünün lansmanı üzerinde çalışıyoruz. Symbiosis topluluğunun bir parçası olmak için bizi Twitter, Facebook, Telegram, Medium ve Discord hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!