NFT
featured

StandAgainstWar hakkında bilmeniz gerekenler

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ukrayna-Rusya Savaşı‘ndan kaynaklı mevcut ihtilaf, savaşın ülkeleri ne hale getirebileceği konusunda dünyayı şaşkına çevirdi. İnsanlar hem zihinsel hem de duygusal olarak etkilendi ve bu nedenle Ukrayna’daki savaşa karşı duran bir çok topluluk ortaya çıktı.

Tüm bu birliktelik ve ortak çabalar arasında, fütürist kripto ve Blockchain toplulukları, insanlara yardım eli uzatmak için öne çıktı. Şimdiden milyonlarca dolar değerindeki bağış toplandı ve misilleme olarak StandAgainstWar gibi birçok proje hayata geçirildi.

Dünyanın tanık olduğu sürekli devrimin bir parçası olarak, sadece başkalarına yardım etme niyetiyle oluşturulan organizasyonlar, kozları açık oynuyolar. Bu NFT’lerin satışından elde edilen paranın %90’ı, şu anda Ukrayna’da yürekten çaba sarf eden 17 üst düzey sivil toplum kuruluşuna bağışlanacak.

StandAgainstWar’ün Farkı Nedir?

Ukrayna’nınbombalanması ve diğer saldırılar durma noktasına gelse bile, yıkımın boyutu,şimdiden ülkeyi onlarca yıl geriye götürdü. Ülkenin ayağa kalkması ve yeniden eski haline ulaşması için StandAgainstWar, sosyal bir fayda sağlarken dijital bir varlığa sahip olmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

LIVE basımından elde edilen toplam paranın %90’ı, doğrudan StandAgainstWar ile ortaklık yapan 17 kâr amacı gütmeyen kuruluşun ETH cüzdanlarına bağışlanacak. Buna ek olarak, yeniden satışta telif bedeli olarak alınacak toplam tutarın %90’ı da bu kuruluşlara bağışlanacak.

NFT’lerin asil bir amacı finanse etmek için kullanılabilecekleri bu ek kullanım durumu, projeyi ortaya çıkan diğer koleksiyonlara kıyasla öne çıkaran şeydir!

StandAgainstWar ile İş Birliği Yapan Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar

Şu anda StandAgainstWar ile ortak olan 17 kâr amacı gütmeyen kuruluş var ve proje ilerledikçe bu sayı artacak. Tüm bu kuruluşlar, Ukrayna’nın bu krizle daha donanımlı bir ülke olarak mücadele etmesine yardımcı olmak için yorulmadan çalışıyor.

StandAgainstWar ile iş birliği yapan organizasyonlar şu şekilde:

Foodfor Life (Global-Americas)

Project HOPE

World Central Kitchen

Global FundforChildren

DanishRefugeeCouncil

Direct Relief

United WayWorldwide

SOS Children’sVillages

ActionAid USA

SavetheChildren

Alight       

Good360

MercyCorps

CARE

International FundforAnimalWelfare

WONDER Foundation

CommitteetoProtectJournalists

Bu Önemli Değişimi Devam Ettirmek İçin Topluluğa İlham Verin ve Büyütün!

Ukrayna’da insanlar zor, yorucu ve aynı zamanda travmatik koşullarda yaşamak zorunda kalıyor. Bugün resmi web sitesine göz atabilir ve kendi türünüzün hayata tutunmasına yardımcı olma konusunda Ukrayna’ya yardım etmek için bir çaba gösterebilirsiniz!

Discord’daki topluluğa katılabilir ve Ukrayna’ya ellerinden gelen her şekilde yardım etmeye yemin etmiş, benzer düşünceye sahip insanlarla sohbet edebilirsiniz. İster birkaç NFT basın, isterseniz de bir arkadaşınıza bunu yapması için teşvik edebilirsiniz, her çaba önemlidir!

Bizi Instagram ve Twitter‘dan da takip edebilirsiniz!

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!