featured

Sistemkoin Borsasında 7 Bitcoini Kaybolan Türk Kullanıcı Mağdur! Toplam Değer 2 Milyon TL

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Son Dakika olarak SistemKoin Borsası ile Mahkemesi devam eden Abdul Latif Tayyip kullanıcının 7,119 Adet Bitcoini kurtarmak için SistemKoin’i Mahkemeye verdiğini söyledi.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda ismi geçen Borsa ile ilgili oldukça fazla şikayetler duyulmaya başlandı. Bu durum Türkiye’de bu sektörün kararlanmasına veya miğde bulanmasına sebebiyet verebilir.

Gelelim Son Dakika kullanıcının sorun yaşadığı borsada 7,119 Bitcoin’i nasıl kayboldu. Abdul Latif Tayyip kullanıcımızın yaşadığı durumu sizlere tek tek anlatacağız ve gelişmeleri sizinle paylaşacağız.

Abdul Latif Tayyip SistemKoin kullanıcısı 18.04.2019 tarihinde SistemKoin hesabından Paribu cüzdan adresine 7,11900746 Adet Bitcoinin gönderimi yaparak normal e-mail onayı gibi işlemleri tamamlıyor. Aynı şekilde Transferin bilgiside mailine aynı şekilde geliyor.

Paribuda kullandığı cüzdan adresinin doğruluğu, SistemKoin borsasından gelen e-mail ile aynı olduğu için hata olma ihtimali %0 indiğini görebiliyoruz.

Abdul Latif Tayyip Paribucu Cüzdan Adresi

Ayrıca Abdul Latif Tayyip in çekim talebine ilişkin confirmasyon emaili

SistemKoin üzerinden Abdul latif tayyip in çekim talebine ilişkin confirmasyon emaili

Buraya kadar herşey normal giderken, Abdul Latif Tayyip kullanıcısı Paribuya gelmesi gereken Bitcoin miktarı beklemeye devam ediyor ve sonuç olarak gelmiyor/gitmiyor.

Abdul Latif Tayyip kullanıcısı SistemKoin hesabının üstünden kontrol ettiğinde çekim sonrası başarılı olan çekim geçmişini sorunsuz bir şekilde görüntülüyor.

Daha sonrasında, Ertesi gün hesabına girdiğinde işlem geçmişinde borsa yöneticileri tarafından değişiklilik yapıldığını kullanıcı idda ediyor. Başarılı gözüken işlem, “failed” alınıyor ve saat damgası 21:08:57 den 21:08:37 ye çevrildiğini ifade ediyor.

Bu işlem yapıldığında Abdul Latif Tayyip kullanıcının haberdar olmadığı ve hiç bir şekilde onay için confirmasyon emaili gelmediğinide bizlere söyledi.

Kendi Transferi iptal edilip, başka cüzdan adresine otomatik transfer yapılması

Abdul Latif Tayyip bu durumu farketip SistemKoin Canlı desteğe bağlanarak durumu anlatma çalışarak düzeltilmesini talep ediyor. Bundan sonra Abdul Latif Tayyip‘in konuşma görüntülerini bizimle paylaştığı için bizde sizinle paylaşıyoruz.

Kullanıcı yaşadığı problemi mahkemeye götürdüğünü söyledi.

İzmir 4. Tüketici Mahkemesinin ele aldığı konu ile ilgili ilk duruşma 20.10.2020 tarihinde gerçekleşmiş ve karar olarak “Ön İnceleme” 2. duruşma için 20.01.2021 tarihine gün verildiği belirtilmiş.

Olayın mağduru olan Abdul Latif Tayyip kullanıcının kaybettiği servet niteliğindeki Bitcoinlerini geri almak için 20.01.2021 yani yarın gerçekleşecek 2. duruşmayı bekliyor olduğunu bizlere söyledi.

Abdul Latif Tayyip ile görüşmemiz sonrasında yaşadığı durumu şöyle özetledi.

Yaklaşık 2 senedir hayatımı alt üst eden, piskolojik, Maddi ve Manevi sorunlarıma neden olan Borsa ve Borsa yetkililerinin bu Tür eylemlerine son vermesini ve Mağdur olan yerli ve yurt dışı borsa kullanıcıların Para Ve Mal varlığını geri iade etmesini talep ediyoruz. Ayrıca SistemKoin tarafından destek verilmeyip tüm iletişim kanallarından engellendim. 

İlginç olayların en büyüğü Abdul Latif Tayyip kullanıcının yaşadığı olay olduğu ve haklarını aramaya devam edeceğini belirtti. Ayrıca Borsada yaşanan bu durum Türk Kullanıcılarının yanı sıra Yurt Dışı kullanıcıların bu durumu çok sık yaşadığını kullanıcılar sosyal medya üzerinden dile getiriyor.

Türkiye’de borsalar üzerinden yaşanan bu tarz durumlar Ülkemizde gündeme gelmediği için yaşanan mağduriyet sayısı her geçen gün artabiliyor.

Siz değerli kullanıcılarımız lütfen bu konuda dikkat ediniz. Abdul Latif Tayyip kaybettiği 7,119 Bitcoin değeri yaklaşık 2 milyon TL tekabül etmektedir.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!