featured
sistemkoin-haber-duyuru

Sistemkoin Borsası Düşük Hacimli Marketleri Kapatacak

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’de aktiflik gösteren Türk Kripto Para Borsaları arasında yer alan Sistemkoin borsası düşük hacimli marketleri kapatacağını duyurdu.

Yapılan Resmi Twitter paylaşımında:

Borsamızda bulunan düşük hacimli marketlerin, coin fiyatlarını etkilememesi açısından kapatılmasına karar verilmiştir. Takas yapmak istediğiniz coinlerin açık olan marketlerini kullanarak takas işlemlerinize devam edebilirsiniz. diye Sistemkoin’in açıklaması oldu!

Sistemkoin Nedir, Kimdir?

Sistemkoin kripto para borsasının 24 saatlik işlem hacmi 1,498,020,884.44 TL (5,515.35 BTC). Sistemkoin borsası 2017 yılında kuruldu. Borsanın merkez ofisi Türkiye İzmir’de yer almaktadır.

Peki, Sistemkoinin duyurmuş olduğu bu küçük marketli hacimler neyden kaynaklanıyordu? Bildiğiniz üzere Sistemkoin üzerinden ICO/IEO projeler başvuru yaparak mevcut Tokenları Sistemkoin üzerinden satma girişimleri mevcut.

Bu altyapı ile, oluşan Token Satış listelemesindeki firmaların Tokenlarının bir kısmı Sistemkoin üzerinden listeleme yapılıyordu. Bir çoğu istenilen talebi karşılamadığı için otomatikmen hacimlerde düşün oluyor.

Anladığımız kadarıyla Sistemkoin bu oluşan çöplüğü temizlemek adına böyle bir yöntem gerçekleştirecek.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!