featured
sec şikayetinde değişiklik yapıyor

SEC Şikayetinde Değişiklik Yaptı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SEC ile Ripple arasında başlayan menkul kıymet davasının duruşması 22 Şubat tarihinde yapılacak.

SEC, kayıt dışı menkul kıymet satışı maddelerini sabit tutarak şikayetinde bazı değişiklikler yaptı.

71 sayfa olan dosya düzenlemelerle birlikte 79 sayfaya çıktı. Ripple’ın baş hukuk müşaviri ise tek yasal iddianın kaldığını belirterek dava sürecinin makul düzeyde ilerlediğinin sinyallerini verdi.

Ripple Yöneticisi, Merkez Bankalarıyla çalıştıklarını açıkladı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 2021 yılında merkez bankaları dijital para birimlerinin üzerine eğileceklerini belirtmişti.

CEO, Ripple’ın bir köprü görevi kurduğunu dile getirdi. Yakın zamanda ise bir podcast yayınında konuşan Başkan Yardımcısı, merkez bankalarıyla çalışma halinde olduklarını dile getirdi.

Dava öncesinde bu açıklamaların gelmesi ise Ripple’ın kendini farklı bir yerde konumlandırmaya çalıştığını gösteriyor.

Yatırım devi Motley Fool, 5 milyon dolarlık BTC satın almayı planlıyor. Finans ve Yatırım danışmanlığı yapan şirket, twitter hesabından pahalı fonları almak yerine Bitcoin almayı tercih ettiğini açıkladı.

” Şirket, Bitcoin’e 10X reel para portföyü yoluyla, önümüzdeki 15 yıl içerisinde yüzde 1.000 getiri sağlayacağını öngördüğü 40 varlıktan biri olarak yatırım yapacak.”

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!