featured

SatoshiLabs, Bitcoin 2021’de Trezor Suite’ı Duyurdu

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SatoshiLabs tarafından geliştirilen ve Bitcoin 2021 konferansında sunulan Trezor Suite, yeni bir kullanıcı arayüzü olarak duyuruldu.

Geçen Yıl Çıkan Trezor’a Yeni Arayüzü

Bitcoin donanım cüzdanı konusunda kendisini geliştiren SatoshiLabs, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında duyurduğu Trezor ürününe Trezor Suite isimli yeni bir kullanıcı arayüzü duyurarak tüm dikkatleri üzerine çekti.

Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen ve tüm dünyanın ilgisini çeken Bitcoin 2021 etkinliğinde paylaşılan video duyurusu ile SatoshiLabs ekibi, yakında çıkacak olan masaüstü uygulamasının, kullanıcıların Trezor’larında depolanan özel anahtarlar tarafından korunan bitcoin ile yeni teknik özelliklerle etkileşime girmesi için yeni bir düzen sunduğunu açıkladı.

Yapılan video duyurusunda şirketin ürün müdürü olan Matěj Žák, “Teknolojik açıdan yeni bir yığın gibi, ama aynı zamanda yeni bir tasarımla geliyor” ifadelerini kullandı.

Sunumla Birlikte Yeni Özellikler Ortaya Çıktı

Trezor Suite ile birlikte sunulacak yeni özellikler de bu tanıtımla birlikte ortaya çıktı. Yeni arayüzde kullanıcıların onaylanmamış bitcoin işlemlerinin bir sürümünü daha yüksek işlem ücretleri ödeyen sürümlerle değiştirmesine olanak tanıyan ve böylece madencileri bunları onaylamaya teşvik eden ücrete göre değiştirme (RBF) düğmesi gibi yeni özellikler sunulacak. SatoshiLabs’ Invity exchange ile entegrasyon sayesinde, kullanıcılar uygulamayı kullanarak bitcoin satın alabilir, satabilir, takas edebilir veya harcayabilir.

Sistem deep web kavramı ile özdeşleşen Tor tarayıcısını da tek tıkla entegre etmesi ile de öne çıkıyor. Tor’u entegre ettikten sonra ekranda gösterilen hassas bilgileri gizleyen bir “gizli mod” sunması da kullanıcıların dikkatini çeken bir diğer nokta olarak hafızalarına kazındı.

SatoshiLabs’dan yapılan açıklamaya göre, ekip olarak CoinJoin Bitcoin karıştırma desteği hizmeti de sunulacak. Ayrıca mobil dünyaya entegrasyon da olanca hızla tamamlanacak. Böylece kullanıcılar mobil ortamda da sistemi kullanma imkanına kavuşacaklar. Trezor, devam eden Bitcoin 2021 konferansını tartışmak için Unchained Capital ve Braiins ile bir Twitter Spaces konuşmasına ev sahipliği yapacak.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!