featured

Sadakat Programı ve Size Avantaj Sunma Yolları. 2. Kısım: Dinamik Pasif Gelir

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Nexo, faiz kazandırma ve borç verme hizmetlerini sürekli geliştirmeyi taahhüt etmektedir. Yeni Sadakat Programı hem Instant Crypto Credit Lines™ hem de Earn on Crypto paketimizle size harika avantajlar sunmak üzere tasarlanmıştır. Ancak bu lansman öncesi açıklamada pasif gelir kazanan müşterilerimiz için özel ödüllere odaklanmaktayız.

Daha Erişilebilir, Çok Yönlü Getiri

Dört kademeli Sadakat programının tasarruflarından gelir elde etmek isteyen kişilere sunduğu kilit avantajlarından biri, daha önceki NEXO Staking (Sabit Vadeli Yatırım) Bonusuna kıyasla tasarruflardan daha yüksek getiri elde etmek konusunda daha esnek ve erişilebilir bir yol sunmasıdır. Eski sistem sadece hesabında Portföy Bakiyelerinin* en az %10’u kadar NEXO Token bulunduran kişilere bonus verirken yeni ödül sistemi kademelidir. Bu sayede ayrıcalıklı borçlanma ve tasarruf faizi oranları elde etmek için hesabınızda önceki kadar NEXO Token bulundurmanıza gerek yoktur. Yeni Sadakat sistemiyle, hesabınızda Portföy Bakiyenizin %1’i kadar düşük bir oranda NEXO Token bulundurmak sizi otomatik olarak daha yüksek sadakat düzeyine taşımakta, böylece size daha fazla pasif gelir sağlamaktadır. Desteklenen bütün varlıklarda ilave %2 faiz sağlayan Earn in NEXO seçeneğiyle birlikte değerlendirildiğinde, sadakat programımız yatırım ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uyum sağlaması bakımından verdiğimiz bonusları daha kullanışlı hale getirmektedir.

Piyasa Hareketlerine Uyum Sağlayan Dinamikler

Yeni Sadakat programının başka bir avantajı: Kripto piyasalarının doğasında bulunan şokların etkisini kısmen azaltır. Portföy Bakiyenizin değerinin aniden değişmesi ve NEXO Token’ların diğer varlıklara oranla değerinin düşmesi durumunda yeni program, bulunduğunuz sadakat düzeyinin altındaki düzeyden ayrıcalıklı faiz kazanmaya devam etmenize olanak tanımaktadır. Diğer taraftan, Nexo’nun native tokeni değer kazanırsa Gümüş, Altın ve Platin sadakat düzeylerinin eşiklerini karşılamak için çok daha az NEXO Token’a ihtiyaç duyacaksınız.

Örneğin, Portföy Bakiyenizin %5’inin NEXO’dan oluştuğunu, geri kalanının Bitcoin olduğunu varsayalım; bu durumda Altın sadakat düzeyinde olursunuz. Bitcoin’in fiyatı yükselirse, NEXO’nun Portföy Bakiyenize oranı %5’in altına düşebilir. Bu senaryoda sadakat statünüz Gümüş şeklinde değişecektir ve yine de bonus faiz oranları alacaksınız. Oysa NEXO Staking (Sabit Vadeli Yatırım) Bonusu programında böyle olmamaktaydı. Ama sonraki birkaç saat içinde BTC fiyatının düştüğünü varsayalım – sadakat düzeyiniz otomatik olarak tekrar Altın olacaktır.

Aynı zamanda platformumuzun Panosunu geliştirdik, artık herhangi bir anda bir üst sadakat düzeyi için gereken NEXO miktarını takip edebilirsiniz, böylece yatırım kararları almak artık daha kolay olmuştur.

Daha Fazla Token, Daha Fazla Temettü ve Hesabınızdan Daha Fazla Ücretsiz Kripto Çekmek Anlamına Gelir

Bildiğiniz gibi, Nexo net kârının %30’unu temettülerle token sahiplerine dağıtmaktadır. Cüzdanınızda ne kadar çok NEXO Token varsa, baz temettü dağıtımı o kadar yüksek olacaktır. Yeni Sadakat programı, her NEXO Token için önceki temettü dağıtım tarihinden bir sonrakine kadar Nexo account’ta ne kadar süre durduğu esas alınarak bireysel olarak ödenen Sadakat Temettüsüne ilave olarak sizlere sunulmaktadır. Şirketimizin ilk zamanlarından beri hesaplarında NEXO Token bulunduran sadık müşterilerimiz bu gelişmeden özellikle yarar görecektir çünkü daha çok insan NEXO Token aldıkça ellerindeki NEXO Token’ların değeri de artacaktır.

Tasarruf cüzdanınızdan kripto çekmek isterseniz, Nexo her ay tamamen ücretsiz olmak kaydıyla 5 sefere kadar işlem ücretlerini karşılamaktadır. Bu avantaj, kapsayıcı bir dijital varlık ortamını destekleme politikamız doğrultusundadır. Hesabınızdan tam olarak kaç defa ücretsiz kripto çekebileceğiniz, aşağıdaki şekilde olmak kaydıyla, bulunduğunuz Sadakat düzeyine bağlıdır:

Kripto Meraklıları ve Deneyimli Yatırımcılar için Kapsayıcılık

İster kripto dünyasında yeni olun ister kripto dünyası sayesinde ciddi birikim yapmış olun, Sadakat programımız herkese eşit avantajlar sunmaktadır. Yeni program, dijital varlıklarınızın toplam değerini göz önünde bulundurmak yerine, bonuslarınızı hesaplamak için cüzdanınızdaki NEXO Token’ların bütün varlıklarınıza oranını kullanmaktadır. Bu, kripto paraların daha fazla insan tarafından benimsenmesini teşvik eden ve destekleyen, çok daha kapsayıcı bir programdır. Satın almaktansa NEXO Token cinsinden faiz kazanma seçeneği de Sadakat programını mükemmel bir şekilde tamamlamakta, Nexo Sadakat rütbelerinizi kazanmayı daha da kolaylaştırmaktadır.

Biz sizlere yeni ürünler ve özellikler sunmak için hazırlanırken yeni Sadakat programımız, Nexo’ya ve native tokenimize en büyük sadakati gösteren yatırımcıları daha iyi ödüllendirecek şekilde, gelecek çok sayıdaki ürünün ve bunlara eşlik edecek avantajların temelini atmamıza olanak tanımaktadır.

* Portföy Bakiyesi, Kredi Hesabı VE Tasarruf cüzdanlarınızda bulunan varlıklarınızın (kripto, stablecoin ve itibari para) tamamının USD cinsinden toplam değeridir. Portföy Bakiyenizi, yeniden tasarlanan hesap Panonuzdan görebileceksiniz.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!