featured
probit global

ProBit Borsası, Güney Kore’deki En Şeffaf Kripto Borsası Olma Yolunda İlerliyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

ProBit, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (ISMS) lisans sertifikası için tüm gereksinimlerini tamamladı. Oldukça titiz ve maliyetli bir sürecin sonunda ulaşılan bu belge, yıllık geliri 10 milyar KRW’yi aşan tüm kripto para borsalarını ilgilendiriyor. ISMS süreci, bilgi güvenliği yönetimi ve bilgi güvenliği protokollerini kapsayan kapsamlı bir tarama sürecinin parçası olarak 104 benzersiz kategorinin denetlenmesini içeriyor.

ProBit Borsası, şeffaf sipariş defterleri, hacim ve likidite gibi konularda CoinGecko ve CoinMarketCap gibi platformların yaptığı güven ölçümlerinde hep yüksek puanlar alarak kullanıcılarına verdiği değeri gösterdi. Şeffaf uygulamalar, borsanın her zaman en önemli noktası olmuştur. Bu sayede borsa, yaklaşık 1.000.000 aylık aktif kullanıcı, 500’den fazla proje ve 1000 civarı pariteyi rahatlıkla karşılayabiliyor. Sağlam bir güvenlik altyapısına sahip olan ProBit Dünyada hiç hacklenmemiş nadir borsalardan biri olarak yoluna devam ediyor.

ProBit Borsası, genç bir borsa olmasına rağmen Kore’deki birçok rakibini geride bırakmayı başardı. Kısa bir sürede Bithumb, Upbit, Coinone ve Korbit dahil olmak üzere ISMS onaylı rakiplerinin yanında kendisine yer buldu.

VASPS İçin Şeffaf Çerçeve ve Sektörün Meşrulaştırılması

Özel Finansal Bilgiler Yasası ismi ile anılan ve 5 Mart 2020 tarihinde kabul edilen ulusal yönetim değişikliği kararının ardından kripto paralar bir varlık olarak tanındı. Bu karar çerçevesinde sanal varlık hizmeti sağlayıcılarının (VASPS) yerel bankalarda resmi hesap oluşturmaları ve BGYS sertifikası alması gerekiyordu. Alınan sertifikalar, Finansal Hizmetler Komisyonu ve Kore İnternet ve Güvenlik Ajansı tarafından onaylandıktan sonra ana düzenleyici kurum olan Finansal İstihbarat Birimi’ne rapor verilmesini gerektirecek.

Sektör içerisinde yer alan kişiler ve kurumlar, alınan bu karardan oldukça memnun oldu. Bunun temel nedeni, düzenleme sayesinde yerel kripto para birimi endüstrisinin şeffaflığının ve meşruiyetinin gelişecek olmasıydı. Kara Para Aklama (AML) ve Kimlik Doğrulama (KYC) gibi önemli konular sayesinde dolandırıcılık önlemenin güçlendirilmesi ve daha iyi bir şekilde incelenmesi yatırımcıların yatırımlarını koruyacak önemli hamlelerin başında geliyor.  

Özel Finansal Bilgi Yasası, 17 Mart 2021’den itibaren resmi olarak yürürlüğe girecek ve ayrıca kripto vergi önlemlerinin ilk uygulamasını ve doğrulanmış VASPS ile ticari bankalar arasındaki işlemleri kapsayan yönergeleri tanıtacak.

PROBIT GLOBAL HAKKINDA 

ProBit Global, kripto yatırımcılarına 1000’den fazla pazarda Bitcoin, Ethereum ve 600’den fazla altcoin işlemleri için sınırsız erişim sağlayan dünya çapında ilk 20 kripto borsasından birisidir. 

PROBIT GLOBAL MİLYONLARCA KULLANICININ GÜVENDİĞİ KÜRESEL BİR MARKADIR       

100.000’den fazla üye

800.000+ aylık aktif kullanıcı

3.000.000 aylık internet sitesi ziyaretçisi

50.000.000 kullanıcılı CoinMarketCap gibi platformlar ve cüzdanlar ile partnerlik

41 farklı dili destekleyen çok dilli web sitesi

8 önemli dilde pazarlama ve müşteri desteği

Aktif programlarımıza katılın ve çok sayıda avantaj elde edin!

  1. İşlem Ücretlerinde İndirimPROB alın, işlem ücretini PROB ile ödeyin %0.03’e varana kadar işlem ücreti indirimlerinden faydalanın.
  2. Referans Programı: Arkadaşlarınıza tavsiye ederek %10-30 oranında işlem ücreti indirimlerinden faydalanın.
  3. ProBit Özel: Dünyada en bilinen 200 koini %50 indirimli alma şansı
  4. Otomatik Kilitleme Kampanyaları: Tokeninizi kilitleyin ve dönemlik %6 gelir elde edin

ProBit Global: https://www.probit.com/tr-tr/ 

ProBit Telegram: https://t.me/ProbitTurkish 

ProBit Twitter: https://twitter.com/ProbitTurkce

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!