featured
prime-xbt

PrimeXBT V2.0: Nedir ve Piyasadaki En Büyük Platformlardan Birinin Kullanıcılarına Ne Tür Bir Fayda Sağlıyor?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

PrimeXBT kısa bir süre önce, ödüllü platformun ilk çıkışından beri ilk defa platformunun ara yüzünde ve kullanıcı deneyiminde ciddi bir yenilik ve en önemli bir güncelleme yaptığını duyurdu.

Platform ilk bakışta anlaşılması kolay bir görünüm ve BTC tabanlı CFD’lere ek olarak ETH, USDT ve USDC gibi yeni eklenmiş para birimlerine odaklı yeni görsel tasarım ile dikkat çekiyor.

Sonuç olarak karşımıza şirketin PrimeXBT V2.0 güncellemesi olarak lanse ettiği şey çıkıyor.

PrimeXBT V2.0’da ne yenilikler var: Sahneye ETH, USDC ve USDT Çıktı

Bildiğimiz PrimeXBT panosu artık ana hesap kısmın da cüzdan hesabı bakiyeleri, marj hesabı bakiyeleri, Covesting verileri ve diğer birçok önemli hesap bilgilerini aynı anda sunuyor.

Her bir ayrı kripto para için yeni cüzdanlar ve adresler de eklenmiş. Hem USDT hem de USDT için ERC-20 standardını kullanan Ethereum-tabanlı versiyonlar bulunuyor. Çift faktörlü doğrulama ve adresi beyaz listeye ekleme hizmetleri de tüm hesap türlerinde halen mevcut.

Artık BTC’ye ek olarak her bir ETH, USDC, ve USDT için farklı marj hesapları oluşturulabiliyor. Aynı işlem Covesting kopya ticaret modülü ve yönlendirmeler için de geçerli, tüm bunlar platformu hiç olmadığı kadar etkili hale getiriyor.

Ethereum’uneklenmesi ile Kripto Kapsayıcılığı Artıyor ve Topluluk Büyüyor

PrimeXBT V2.0 güncellemesinin kripto ticareti topluluğu için bir avantaj olmasının başlıca nedenlerinden biri de erişilebilirlik. PrimeXBT piyasaya ilk çıktığında Bitcoin ticareti kripto para piyasasını yönlendiriyordu ve bu durum halen geçerli. Ancak Ethereum Vadeli İşlemleri, CFD’ler ve diğer türevlerin ortaya çıkmasıyla birlikte ekosistem büyük bir genişleme kaydetti ve buna bağlı olarak Ethereum tabanlı hesaplara olan talep ciddi bir şekilde arttı.

PrimeXBT üzerindedaha fazla Ethereum kullanıcısının işlem yapması sadece daha fazla işlem hacmi ve daha fazla likidite anlamına gelmiyor, aynı zamanda daha az kayma ve Covesting kopya ticaret modülü aracılığıyla ek gelir akışları sağlıyor.

Ethereum ticareti topluluğunda daha fazla görünürlük ile hem PrimeXBT topluluğu hem de Ethereum ekosistemi birlikte büyüyecek ve böylece daha büyük bir ticaret topluluğuna avantajlar sağlayacak. 

Stablecoin’lerin eklenmesi ile Daha İyi Risk Yönetimi

Yukarda açıkladıklarımız bir tarafa, piyasadaki en büyük platformlardan birinin kullanıcılarına sağlanan en önemli avantaj ise şüphesiz stablecoinlerin eklenmesi. Bu durum hemen görünmeyebilir çünkü stablecoinler alışverişte bir değer olarak kabul görüyorlar veya bir oynaklığa sahip değiller. Ancak tam da bu özellikleri stablecoinleri marj ticareti hesapları için ideal hale getiriyor.

BTC ve ETH için USDC veya USDT kullanımı ile tüccarlar temel hesap para biriminin oynaklığıyla ilişkili risklere karşı koruma sağlayabiliyorlar. Geçmişte Bitcoin veya Ethereum’daki fiyat dalgalanmaları tüccarın pozitif bir PnL ile açılmış birkaç pozisyonu olmasına rağmen hesabın sermaye değerini ciddi ölçüde düşürebiliyordu.

Stablecoin’lerin eklenmesinin başka avantajları da var, PrimeXBT V2.0 piyasadaki en değerli üç kripto para birimine hem de hızla yaygınlaşan USD Coin’lere erişim sağlıyor.

Yeni Eklenen Hesap Birimlerini Destekleyen Yeni Özellikler

PrimeXBT sayfasındaki tamamen yenilenmiş raporlama kısmı muhasebe veya vergi raporlama amacıyla kullanılabiliyor ayrıca işlemler ve transferler gibi önemli hesap ayrıntılarını içeriyor.

Kriptopara marj ticareti hesapları ayrılmış durumda, böylece her bir para biriminin kendi ayrı bir hesap geçmişi var, ayrıca PrimeXBT’deki forex, kripto, emtialar, hisse senedi endeksleri ve daha fazlası için piyasadaki 50’den fazla CFD ile işlem yapılabiliyor.

Hemen şimdi PrimeXBT V2.0’ı Deneyin

Tüm bu sayılan özellikler ve daha fazlası şuan Prime XBT V2.0 üzerinde kullanılabilir durumda. Güncelleme yapıldıktan sonraki ilk açılışta sizlere yeni özellikleri tanıtan bir “Hoş geldiniz” mesajı görüntülenecek.

Aynı anda yapılabilecek bir sürü çok şey olsa da yeniliklere alıştıktan sonra platforma hızlıca aşina olacaksınız. Aynı alışveriş araçları, Turbo ve teknik analiz raporları yerine duruyor ancak oldukça çeşitli tüm alışveriş araçları da tek bir çatı altında toplanmış durumda.

PrimeXBT V2.0 iyi bir şeyi daha da iyi hale getiriyor, daha büyük bir kripto para topluluğunu erişilebilir hale getiriyor ve hem ödüllü platformundaki hem de dışardaki tüccarlara büyük avantajlar sunuyor.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!