featured

Polker Metaverse: Blockchain oyun dünyasında türünün ilk örneği olarak ortaya çıkıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan metaverse’ü ile Polker’ın heyecan verici dünyasına daha da renkli hale gelecek. Metaverse, teknoloji sahnesinde trend olan bir kavram haline geldi ve bir dizi teknoloji devini şimdiden kendine çekmeyi başardı.

Facebook, Ekim ayında adını Meta olarak değiştirdiğini açıkladı ve bir metaverse geliştirmek için 10 milyar dolar harcamayı planlıyor ve Microsoft da bu benzersiz teknolojiyle ilgileniyor. Ancak Polker, bu teknoloji devlerinden bir adım önde ve oyun odaklı bir metaverse dünyasını piyasaya sürmek için hazırlanıyor.

Sürükleyici bir blockchain oyun deneyimi

Polker, en iyi sanal gerçeklik ve blockchain teknolojisini birleştiren sürükleyici bir oyun deneyimini yeniden geliştirmeyi hedefliyor. Birkaç oyun platformu, bu deneyimi üstünkörü bir şekilde dağıtmaya çalıştı. Polker ise gerçekçi grafikler sağlayan ve sanal gerçekliği en üst düzeye çıkaran güçlü bir oyun mimarisi olan Unreal 3D Engine 4’ü devreye aldı.

Kullanıcılar, ortamlarını düzenlemek ve kendi dünyalarını oluşturmak için bir oyun metaverse deposuna erişebilecekler. Özel avatarlar oluşturma veya Metaverse içindeki mevcut avatarlar arasında seçim yapma özgürlüğüne kavuşacaklar. Bu, kullanıcılara özelleştirilmiş bir deneyim getiriyor. Ayrıca oyuncular, PvP (karşılıklı oyun) moduyla başkalarıyla etkileşime girebilecekler.

Blockchain bir çok potansiyele sahip ve Polker bunu kendi Metaverse’inde NFT ödüllerinin entegrasyonu ile ortaya koyuyor. NFT’ler, değeri depolamak için kullanılabilen ve gerçek hayattaki öğeleri temsil etmek için kullanılabilen dijital varlıklardır. Polker Metaverse’de yayınlanan NFT’ler, sahiplerinin yeni oyun lansmanlarına, özel turnuvalara ve çok daha fazlasına erişmesine izin veren farklı özelliklere sahip olacak.

Polker, Metaverse ile sıkı bir ilişki kuruyor ve VR deneyimini 2022’nin ikinci çeyreğine kadar kullanıma sunmuş olacak. Oculus sahipleri bunun için hazırlıklı olmalı. Polker metaverse’de ayrıca “Billionaire’s Game Room” adı verilen lüks bir oyun odası olacak. Bu premium oyun odası, oyuncuların Trump, Kim, Jack ve Elon gibi dünyanın önde gelen kişiliklerini oynamasına imkan tanıyacak.

Polker’s Billionaire’s Game Room gizlilik içinde ve gelecekte açıklanacak heyecan verici özelliklere sahip. Polker, Milyarder Polker Turnuvasının ilk iki bölümünü şimdiden yayınladı.

Polker, Metaverse’in kısa tanıtımlarını da hazırladı ve kullanıcılar, kazan-kazan oyununun lansmanından önce mağazada gördükleri karşısında bir hayli şaşıracaklar.

Polker, blockchain oyun sektöründe iyi bir konumda

Polker, en hızlı büyüyen blockchain oyun platformlarından biri olarak kabul ediliyor ve yerel tokeni PKR için geniş bir kullanım alanı sağlamış durumda. PKR, NFT’leri satın almak için oyun içinde kullanılacak ve kullanıcıların Polker Metaverse’ün odaklandığı oyna-kazan modeline erişmelerini sağlayacak.

PKR ayrıca buradan Ethereum ana ağında %36’lık bir APY ile stake edilebilir. PKR’ninstaking’i yıl içinde Binance Smart Chain’dede mevcut olacak – bu nedenle Ethereum’a köprü kurmak istemeyenler için bu fırsat kaçmaz.

Yatırımcılar PKR’yi Ethereum ağı üzerindeki Uniswap‘tan ve Binance Smart Chain ağında bulunan PancakeSwap‘tan satın alabilirler. Buna ek olarak, PKR, çok yakında çok daha büyük borsaların listelemelerine dair söylentilerle birlikte merkezi kripto borsası BitMart‘ta listelendi.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!