featured

Polars: Mainnet Başlangıcı ve Büyük AL-Sat Yarışması

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çoklu-ağ tahmin borsası olan Polars Mainnet başlatacağını ve sonrasında büyük AL-Sat yarışması başlatacağını duyurdu.

Polars HECO ve BSC ağlarında çalışan merkeziyetsiz bir platformdur. Platform kullanıcıları, karşı taraf olarak belirtilen herhangi bir etkinliğe bahis açabilirler.

Polar nasıl çalışır? 

Platformun altında yatan siyah ve beyaz olmak üzere bir çift polar tokeni vardır.

Platformda iki takım bulunmaktadır: Beyaz takım ve siyah takım, ve her takım kendi ismine ait tokenlere sahiptir: Beyaz ve Siyah.

Eğer Beyaz takım kazanırsa Beyaz tokenin değeri artar ve Siyah tokenin değeri düşer, ya da tam tersi. Toplam teminat miktarı tokenlerin fiyatından bağımsız olarak sabit kalır.

Platformda her gün onlarca etkinlik olabilir ve hepsi polar tokenlerin fiyatını değiştirir.

Volatilite seviyesi her etkinlik öncesi ve tahmin edilen değere göre belirlenir.

Neden Polars?

Geleneksel tahmin marketleri düşük likidite problemiyle başa çıkamaz durumdadır. Popüler olmayan etkinlikler kullanıcıların ilgisini çekmez, önceden belirlenmis düşük likiditeli ürünleri almaz, ve likidite sağlayıcıları popüler olmayan marketlere likidite sağlamamaktadır.

Polars platformu farklı bir şekilde çalışmaktadır, likidite etkinliğe değil ancak çift polar tokenlerine sağlanır.

Bu da muazzam kazanç imkanlarını sağlar.

Bundan dolayı, platformun çığır açan konsepti onbinlerce kullanıcıyı çekmektedir.

Mainnetten önce ne vardı?

Mayıs 2021’de, proje ekibi hataları tespit etmek, arayüzü düzeltmek ve kullanıcı geri bildirimi almak için beta sürüm testlerini yürüttü. Kullanıcıların isteklerinin hepsi hesaba katılarak gelecek mainnete entegre edildi. 30 binden fazla insan bu teste katıldı.

Bu, düzenlediğimiz ilk AL-Sat yarışması değil. Daha öncesinde, ekip yarışmalar düzenlendi ve 10 binden fazla katılımcı çekti. Bütün katılımcılar, platformun gelişimine  katılımlarından dolayı ödüllerini aldılar.

Böylece, proje iş modeli, token ekonomisi, havuzlar ve daha fazlasında güncellemelerini gerçekleştirdi.

Yeni is formatı yeni bir arayüzü gerektiriyordu, bu nedenle takım platformu, web sitesini ve sosyal ağları tekrardan dizayn etti. Ayrıca DAO’nun kuruluşu yakın bir zaman icin planlandı.

Büyük Al Sat Yarışması

Büyük Al-sat yarışması HECO ağı testneti uzerinde olacak olup gerçek ödülleri olacaktır. Ödül fonu şimdiden 300 bin doları geçmektedir.

Fonların yüzde 30’u tüm katılımcılar arasında, platforma katkılarından ötürü airdrop olarak dağıtılacaktır. Kalan yüzde 70 ise katılımcılar içerisinden en coşkulu; gereken tüm işlemleri tamamlamış, her gun aktif olmuş ve en yüksek hacmine ulaşmış kisilere dağıtılacaktır. Ek olarak aktif kullanıcılar özel referans programının da bir üyesi olacaktır.

Polars takımı, gelecekte de bol ödüllü al-sat yarışmalarını düzenli olarak yapmayı planlamaktadır. Beklemede kalın ve bir şey kaçırmayın.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!