featured

Otomatik ticaret platformlarını kullanarak bir kripto ayı piyasasında nasıl kar elde edilir?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Akıllı yatırımcılar, kripto ayı piyasasındayken portföylerini oluşturma ve kar etmeye devam etme fırsatına sahiptir. Bilgili yatırımcılar buna birikim aşaması da diyor. Kripto varlıklar, tüm zamanların en yüksek seviyesinden büyük indirimler için elde edilebilir ve kripto piyasasının iyi yaptığı şeylerden biri de agresif bir şekilde geri dönmektir. Panik yapmayı bırakıp kripto ticaretinden nasıl kâr elde edeceğinizi öğrenmeye hazır mısınız?

Tüccarlar otomatik bir ticaret platformuyla ayı piyasasında nasıl para kazanıyor?

Hemen hemen her varlığı satın alabileceğiniz, birkaç hafta bekleyip ardından kâr için satabileceğiniz boğa piyasasının aksine, ayı piyasaları daha karmaşık bir strateji gerektirir. Temel ayı stratejileri, küçük kar marjı fırsatlarını hedeflemenizi gerektirdiğinden, yaptığınız işlem sayısını artırmaya istekli olmalısınız. Kazanç hedeflerinizi gerçekleştirmek için büyük hacimli küçük kârlı işlemler istiyorsunuz.

Bir sürü manuel işlemi açmak ve kapatmak çok zaman alır ve açıkçası son derece sıkıcıdır. Ancak, farklı piyasa koşullarından yararlanmak için özel olarak tasarlanmış otomatikleştirilmiş botların gücünden yararlanan güvenilir bir ticaret yönetimi platformundan otomatik ticaret botlarını kullanarak stratejinizi yine de uygulayabilirsiniz.

Kripto ayı piyasaları için iyi bir otomatik ticaret platformunun temel özellikleri nelerdir?

İyi bir otomatik bot ticaret platformu, en iyi kripto borsalarına erişime sahip olacaktır. Stratejiniz büyük olasılıkla çok sayıda ticaret ve scalps yapmayı içereceğinden, düşük likidite değişimlerinden kaçınmak isteyeceksiniz. Binance, FTX, OKX vb. ile entegre olan bir platforma bağlı kalın. Platform, herhangi bir piyasa koşulunda başarılı olabilecek çeşitli esnek, yapılandırılabilir botlar sunmalıdır.

Bu arada, bir ticaret platformu aslında ticaret yapmaz. Borsalarınıza şifreli API aracılığıyla bağlanır ve borsaya alım satımları açmasını ve kapatmasını söyler. API izinleri bunu önlemek için borsa tarafında sınırlı olduğundan, borsanıza kripto veya fiat hesaplarına para çekme komutu gönderemez.

Önceden ayarlanmış bot şablonları, daha yeni kullanıcılar için öğrenme eğrisini yumuşattığı ve hızlı bir kuruluma izin verdiği için popüler bir özelliktir. Bu ön ayarlar aynı zamanda kullanıcıların Takip Edilen Kâr Al veya İzleyen Zararı Durdur gibi daha gelişmiş alım satım işlevlerini kullanarak deneyim kazanmalarını sağlar.

İyi bir ticaret platformu, tüm kripto faaliyetlerinizi kontrol edebileceğiniz tek bir arayüz sunar. Tüm borsalar ve cüzdanlar genelinde portföyünüzün tamamının performansını izlemekten, bot performansınızı analiz etmeye ve piyasa koşullarına göre optimize etmeye kadar, seçtiğiniz platform size çok zaman kazandırabilir ve alım satım fırsatlarını tanımanızı kolaylaştırabilir. Tüm analizleriniz tam önünüzde ve her borsada neler olduğunu görebilirsiniz.

Otomatik botlar, ticaret fikirlerinizi yürütmeyi çok daha kolay hale getirmek için ticaret platformunun sunduğu en büyük özelliktir. Seçtiğiniz platform aşağıdaki bot türlerini sunmalıdır:

DCA botları esnektir ve uzun veya kısa stratejilerin yanı sıra vadeli işlemler de yapabilir.

Grid botları, bir coinin destek ve direnç seviyeleri arasında zıpladığı yatay pazarlar için idealdir

Options botlar, piyasa daha da düşerse risklerden korunmanıza yardımcı olabilir veya sözleşmeyi sağlıklı bir kâr için başka birine satabilirsiniz.

HODL botları, BTC gibi güçlü geri tepme geçmişine sahip bir coin arzı oluşturmak için şu anda gerçekleşen birikim aşamasından yararlanmanıza izin verir.

Gördüğünüz gibi, otomatik bir kripto ticaret yönetimi platformu kullanarak bu ayı piyasasından yararlanmak için birçok neden var. Benim tavsiyem 3Commas, çünkü beş yıldır piyasadalar ve mükemmel desteğe ve kanıtlanmış botlara sahipler. Sizi son derece yetkin bir tüccar olma yolunda ilerleten bir sürü öğrenme kaynağı da bulabilirsiniz.

Ama her zamanki gibi ödevini yap. Dışarıda birden fazla platform var ve özel ihtiyaçlarınızı karşılayanı bulmak size kalmış.

Okurlarımız için 3Commas, aylık PRO aboneliği için %15 indirim sunuyor. Promosyon kodunu kullanın: OCI9Zmks 

Ve kripto ticaretini tartışmak için Telegram topluluklarına abone olun: https://t.me/commas_turkey

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!